ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN S. SELMANOĞLU, ALİ TEKATAŞ VE M. ZEKİ ÇİFTÇİ ADAY

Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuruları 16 Kasım Cuma 17.00’ye kadar uzatılan AK Parti'de Elazığ Belediye Başkanlığı için Süleyman Selmanoğlu, Ali Tekataş ve Muharrem Zeki Çitçi adaylığını açıkladılar...

12 Kasım 2018 Pazartesi 21:31 < GÜNDEM

AK PARTİ'DE BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI
 
AK Parti'de bugün sona eren 2019 Mahalli İdareler Seçimleri Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuruları, 16 Kasım Cuma 17.00’ye kadar uzatıldı...

AK Parti'de, 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için bugün sona erecek belediye başkanlığı aday adaylığı başvurularında süre uzatıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.
Açıklamada, "12 Kasım 2018 Pazartesi günü bitecek 2019 Mahalli İdareler Seçimleri Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuruları, Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla 16 Kasım 2018 Cuma günü saat 17.00’ye kadar uzatılmıştır." ifadelerine yer verildi.
 
SELMANOĞLU, BELEDİYE BAŞKANLIĞINA YENİDEN ADAY
 
Elazığ Eski Belediye Başkanlarından Süleyman Selmanoğlu, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde AK Parti'den Elazığ Belediye Başkan aday adayı oldu…

Elazığ Eski Belediye Başkanlarından Süleyman Selmanoğlu, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde AK Parti'den Elazığ Belediye Başkan aday adayı oldu. Selmanoğlu,, aday adaylığı resme başvurusunu AK Parti Genel Merkezi'ne yaptı. 
 
ALİ  TEKATAŞ BAŞKANLIĞA TALİP
 
Elazığlı başarılı bürokrat Ali Tekataş, kalabalık bir destekçi topluluğuyla birlikte AK Parti il Başkanlığına giderek, Elazığ Belediye Başkan Aday Adaylığı resmi başvurusunu yaptı…

İller Bankası Elazığ Bölge Müdürlüğü ve Van Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü dönemlerinde yaptığı hizmetlerle büyük takdir toplayan ve Türkiye genelinde büyük ses getiren Elazığlı bürokrat Ali Tekataş, bilgi, birikim ve tecrübelerini belediyecilik hizmetlerinde devam ettirmek ve Elazığ’ı daha ileri seviyelere taşımak amacıyla 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den Elazığ Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

Kalabalık bir destekçi topluluğu ile AK Parti İl Başkanlığı’na gelen başarılı bürokrat Ali Tekataş, Elazığ Belediye Başkanlığı aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

Tekataş, AK Parti il Başkanlığı’nda yaptığı açıklamada, Elazığ’a hizmet etmeyi gaye edinerek kutlu bir yola çıktığını söyledi.
 
Elazığ Belediye Başkanlığı aday adaylığı resmi başvurusunun ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ali Tekataş:

“3,5 yıllık İller Bankası Bölge Müdürlüğü’nün ardından Van Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’ne atandık. 1,5 yıldır bu görevimi sürdürüyorum. Uzun süre belediyecilik tecrübesi edindik. Bu tecrübelerimizi ilimize, hemşehrilerimize aktarmak için AK Parti’den aday adayı olmaya, Allah nasip ederse Aday ve Belediye Başkanı olmaya niyetlendik. Rabbim Çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin. Bizlere destek vermek için buraya gelen çok değerli dostlarıma, hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.   
 
ÇİTÇİ, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI
 
Muharrem Zeki Çitçi, Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı…

Muharrem Zeki Çitçi Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den Elazığ Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

Çitçi yaptığı açıklamasında: "Elazığ’ı en iyi şekilde yönetmeye talibiz" dedi.

M.T
 
 
Etiketlersüleyman selmanoğlu ak parti elazığ ali tekataş
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4794     EURO 6.2177     IMKB 104862     ALTIN 230,026    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:01
Güneş 06:22
Öğle 12:36
İkindi 16:00
Akşam 18:40
Yatsı 19:57