ELAZIĞ BELEDİYESİ 10 İLÇEDE PARK YAPACAK

Elazığ Belediyesi tarafından 10 ilçede yapılması planlanan çocuk parkları için, Karakoçan, Sivrice ve Baskil’de çalışmalar başladı…

08 Ağustos 2018 Çarşamba 21:08 < GÜNDEMElazığ Belediyesi tarafından 10 ilçede yapılması planlanan çocuk parkları için, Karakoçan, Sivrice ve Baskil’de çalışmalar başladı…

Karakoçan’da başlatılan ve 20 bin m2’lik alan üzerine inşa edilen mesire alanında çocuk oyun grupları, spor ve kameriyeler yapılacak.

Karakoçan’ın merkez mahallelerinin yanı sıra Sarıcan ve Palu’nun Beyhan beldesin de devam eden park yapım çalışmaları kısa sürede tamamlanarak kullanımına sunulacağı bildirildi.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz yaptığı açıklamada, sosyal belediyecilik kapsamında ayrım yapmadan tüm ilçelere verdiği sözü yerine getirdiğini söyledi.

YANILMAZ/ “AMACIMIZ ELAZIĞ’IN HER NOKTASINA ULAŞMAK”

Belediyecilik anlayışlarında hizmet götürmeyi ilke edindiklerini belirten Mücahit Yanılmaz, amaçlarının sadece Elazığ merkeze değil memleketin her karış toprağına hizmet götürmek olduğunu kaydetti.

Huzuru, kaliteyi, konforu ve teknoloji ile birleştirerek sunmayı hedeflediklerini belirten Başkan Yanılmaz belediyeciliğin sadece yol, kaldırım, asfalt yapmak olmadığını, ailelerin, çocukların ve gençlerin kaliteli vakit geçirebilmelerini de sağlamak olduğunu vurguladı.

M.T

 
Etiketlerelazığ belediyesi mücahit yanılmaz karakoçan baskil sivrice
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3390     EURO 6.0627     IMKB 91387     ALTIN 213,336    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:57
Güneş 07:25
Öğle 12:23
İkindi 14:48
Akşam 17:09
Yatsı 18:32