ELAZIĞ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDE ONKOLOJİ ÜNİTESİ HİZMETE GİRDİ

Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde düzenlenen Onkoloji Ünitesi vatandaşların hizmetine sunuldu…

14 Kasım 2017 Salı 19:39 < GÜNDEM

 
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde düzenlenen Onkoloji Ünitesi vatandaşların hizmetine sunuldu…
 
Medikal Onkoloji Uzmanı Dr. Kayhan ERTÜRK’ ün bir süre önce göreve başlaması ile düzenlenen Ünitede hasta kabulüne başlandığı açıklandı.
 
Ünite hakkında bilgi veren Medikal Onkoloji Uzmanı Dr. Kayhan ERTÜRK yaptığı açıklamada:
 
“Göreve başladıktan sonra bu üniteyi açmak için yoğun bir  çaba sarfettik. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak her türlü tıbbi teknolojik yeniliklere açık olmamız bizleri sevindirdi. Ünitemizin hizmete girmesi ile hastalarımızın gerek il dışına ve gerekse de ilimizdeki diğer sağlık kurumlarına sevkleri önemli oranda gidermiş bulunmaktayız.
 
Ayrıca Ünitemiz içerisinde hastalarımıza randevu sistemi ile poliklinik hizmetlerini de sunmaktayız. Hastalarımızın tedavileri hakkında ki her türlü şikayet ve sorularına açık olduğumuzu ve elimizden gelen her türlü kolaylığı sağlayacağımızı belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.
 
 
Hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile hizmet verdiklerini belirten Uzm. Dr. ERTÜRK:
 
“Ünitenin düzenlenmesi aşamasında kendilerine her türlü desteği sağlayan başta Hastane Yöneticisi Doç. Dr. Cahit POLAT olmak üzere hastane idaresine çok teşekkür ederim” dedi.
 
M.T
Etiketlerhastane
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:00
Güneş 04:51
Öğle 12:30
İkindi 16:24
Akşam 19:57
Yatsı 21:40
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7189     EURO 5.4759     IMKB 93043     ALTIN 193,436