ELAZIĞ YOLSPOR FERİT YİĞİT’E EMANET

Teknik Direktör İlhan Aydın ile yollarını ayıran BAL Ligi temsilcimiz Elazığ Yolspor takımın başına Ferit Yiğit'i getirdi...

25 Ekim 2017 Çarşamba 23:58 < SPOR

 

3. Lig temsilcimiz Elaziz Belediyespor’da yaşanan teknik direktör değişiminin anrdından ilimizi BAL Ligi’nde temsil eden Elazığ Yolspor’da teknik direktör değişikliği yapıldı…

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 2. Grup’ta geride kalan 5 haftada istediği neticeleri alamayan Elazığ Yolspor Kulübü Teknik Direktör İlhan Aydın ile yollarını ayırma kararı verdi.

2. Grup’ta üst üste yaşanan puan kayıplarının ardından 1 puanla düşme potasında kalan Yolspor’da Teknik Direktör İlhan Aydın ile yollar ayrıldı.

Aydın’ın yerine ilimizin tecrübeli antrenörlerinden olan Ferit Yiğit takımın başına getirildi.

Elazığ Yolspor son olarak geçen hafta bir diğer Elazığ temsilcisi GMH Hankendispor’a 6-3 mağlup olmuştu.

Konuya ilişkin Elazığ Yolspor Kulübü’nden Futbol Şube Sorumlusu Bahaddin Erbasan imzasıyla yapılan açıklamada:

“2017-2018 yılı sezonun başlamasıyla Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde oynayan takımımızın 5 haftada 4 yenilgi, 1 beraberlik alması büyük bir şanssızlık olarak görülmektedir.

Bu sonuç itibariyle takımımızın teknik direktörü İlhan Aydın’a göstermiş olduğu özveri ve çalışmalarından dolayı kendisine kulübüm adına teşekkür eder, bu yenilgilerin büyük bir şanssızlık olduğu hocanın kendisiyle ilgili olmadığı ancak yeni bir kan, yeni bir hocayla belki bu şanssızlığımızı gidermek açısından ilimizin değerli, tecrübeli teknik direktörlerinden Ferit Yiğit ile anlaşmaya varılmış olup, yolumuza devam edeceğiz” denildi.


 
Etiketlerelazığ yolspor ferit yiğit bal ligi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:31
Güneş 06:56
Öğle 12:13
İkindi 14:55
Akşam 17:19
Yatsı 18:38
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4835     EURO 6.1905     IMKB 92709     ALTIN 211,651