ELAZIĞ'IN YENİ TANITIM FİLMİ ÇEKİLDİ

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın girişimleriyle çekilen 6 dakikalık tanıtım filmi büyük beğeni topladı...

06 Ocak 2018 Cumartesi 23:32 < GÜNDEM


Elazığ Valiliği tarafından, ilimizin yeni tanıtım filmi çekildi…

Elazığ’da valilik görevine başlamasından bu yana şehrin her alanda kalkınması noktasında büyük bir özveri ile gayretli çalışmalara imza atan Çetin Oktay Kaldırım, ilimizingerek ülkemizde, gerekse dünyada tanıtımı için de var gücü ile çalışıyor.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın girişimleriyle Fırat Kalkınma Ajansı tarafından çekilen 6 dakikalık tanıtım filmi büyük beğeni topladı.

Şimdilik Türkçe ve İngilizce olarak çekilen tanıtım filminin birçok yabancı dile çevrileceği öğrenilirken,  tanıtım filmi izleyenlerden büyük beğeni topladı.

Tanıtım filminde Elazığ'ın değerleri tek tek anlatılırken, insanlar hem gezmek için hem de yatırım için şehre davet edildi.

Vali Kaldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: “Elazığ, kadim değerleriyle, muhteşem güzellikleriyle dünyanın en müstesna şehirlerinden biridir. Allah’ın izniyle Elazığ dünyada önemli bir şehir olacaktır…” dedi.

#ComeToElazığ  #Elazığagel #TasteElazığ
 
 İşte www.el-aziz.com farkıyla HD Kalitesinde Elazığ'ın yeni tanıtım filmi...Elazığ tanıtım filmi-2018  İNGİLİZCE YOUTUBE’DE İZLEMEK İÇİN - TIKLAYIN 

 'HAZAR GÖLÜ TANITIM FİLMİ' İZLEMEK İÇİN - TIKLAYIN 

 M.T 
Etiketlerelazığ valiliği vali çetin oktay kaldırım
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • selami - 07 Ocak 2018 Pazar 23:47
    Harika bir tanıtım filmi olmuş. İlimiz için azimle çalışan çalışan Sayın valimize ve filmi yüksek kalitede sunan el-aziz gazetesine teşekkür ediyorum. Erbakan'ın 'Hünkar Mahfili' diyerek ayrı bir önem verdiği Elazığ kısa zamanda hak ettiği yere gelecek inşallah.
  • Cengiz öz - 07 Ocak 2018 Pazar 19:23
    Güzel kısa tüm alanlara yer verilmiş etkili olacağını umuyoruz Emeğinize
    Cengiz öz Elazığ Üzüm Üreticileri Birliği Başkanı
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3390     EURO 6.0627     IMKB 91387     ALTIN 213,336    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:57
Güneş 07:25
Öğle 12:23
İkindi 14:48
Akşam 17:09
Yatsı 18:32