ELAZIĞLI MUHTARLAR, İL ÖZEL İDAREDE BİR ARAYA GELDİ

19 Ekim ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla, merkez köy ve mahallelerin muhtarları Elazığ İl Özel İdaresinde buluştu…

19 Ekim 2017 Perşembe 18:08 < GÜNDEM


19 Ekim ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla, merkez köy ve mahallelerin muhtarları Elazığ İl Özel İdaresinde buluştu…

2015’ten bu yana kutlanmaya başlanan muhtarlar gününü üçüncüsü kapsamında merkez köy ve mahallelerin muhtarları İl Özel İdaresinde bir araya geldi.

Yemekli programa İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu ev sahipliği yaparken programa Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Dumandağ, Mahalli İdareler Müdürü Mukadder Karaaslan, Elazığ’da faaliyet gösteren ve muhtar derneklerinin başkanları ile merkez köy ve mahallelerin muhtarları katıldı.

Programda Elazığ Muhtarlar Dayanışma Dernek Başkanı Murat Gülbasan, Elazığ Merkez Köyleri Muhtarlar Dernek Başkanı Selçuk Özer, Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Atlan birer konuşma yaparak 19 Ekim Muhtarlar Günü hakkında bilgi verdi ve sorunlarını dile getirdi.

Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Dumandağ ise Elazığ Belediyesi olarak muhtarlarla sürekli işbirliği ve birliktelik içerisinde olduklarını söyledi.

"Muhtarlarımızla yakın işbirliği içerisinde olmayı önemsemekteyiz"

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu: "İl Özel İdaresi olarak yaptığımız tüm çalışmalarda muhtarlarımızla yakın işbirliği içerisinde olmayı önemsemekteyiz diyen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Muhtarlar bizim yakın çalışma arkadaşlarımız ve köylerimizin sorunlarına birlikte çözüm ürettiğimiz paydaşlarımızdır. İl Özel İdaresi olarak yaptığımız tüm çalışmalarda muhtarlarımızla yakın işbirliği içerisinde olmayı önemsemekteyiz.  Bugün de muhtarlar gününde sizleri ağırlamaktan onur duymaktayız” dedi.

Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez ise köylere ve mahallelere muhtarların seçimle gelen insanlar olduğuna dikkat çekerek, idare olarak muhtarlarla yakın işbirliğini önemsediklerini, 19 Ekim Muhtarlar gününde muhtarlarla birlikte olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

M.T


 
Etiketlermehmet sabuncu elazığ il özel idare
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3608     EURO 6.0653     IMKB 91801     ALTIN 213,877    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:55
Güneş 07:24
Öğle 12:22
İkindi 14:48
Akşam 17:09
Yatsı 18:32