ELAZIĞSPOR, 50. YIL KUTLAMALARINA HAZIRLANIYOR

Elazığspor Kulüp Müdürü Akif Kıraç, 1-5 Ağustos tarihleri arası yapılacak olan Elazığspor 50. Yıl şenlikleri hakkında açıklamalar yaptı...

25 Temmuz 2017 Salı 22:24 < SPOR


Kuruluşunun 50. Yılını kutlamaya hazırlanan Bordo-Beyazlı ekibin Kulüp Müdürü Akif Kıraç, yapılması planlanan faaliyetler hakkında değerlendirmelerde bulundu…
 
Elazığspor Kulüp Müdürü Akif Kıraç, 1-5 Ağustos tarihleri arası yapılacak olan 50. Yıl şenlikleri hakkında açıklamalar yaptı.

Yapacakları etkinliklerle gençlere taraftar ruhunu aşılamaya çalışacaklarını kaydeden Kıraç:

“Elazığspor’un karanlıktan aydınlığa çıkışını sergileyeceğiz. Bu etkinlikler içinde bazı konserler var. Bu kurduğumuz organizasyon ekibimiz belirli insanlardan oluşuyor. Güzel dans gösterileri ve yerel rock grubu olacak ve o geceye müthiş bir hava katacak.

Elazığspor’u bütün gençlerimize anlatacağız ve onların sorunlarını anlayacağız inşallah. Zaten etkinlikler tamamen gençlere yönelik olacak. Son yaşadığımız sıkıntıları Allah bir daha yaşatmasın. Karanlığı 1 Ağustos’ta yakacağımız meşaleler ile aydınlatacağız inşallah. 50. Yıl marşı yetişirse onu da paylaşacağız” şeklinde konuştu.
 
“BİZİM ÇALMADIĞIMIZ KAPI KALMIYOR”

Elazığspor Kulüp Müdürü Akif Kıraç konuşmasını şöyle sürdürdü:

“4 Ağustos saat 19.00’da etkinlikler protokol konuşmasıyla başlayacak. Biz vefasızız kabul ediyorum ama şöyle kabul ediyorum eskiden Elazığspor’da top oynamış hiçbir isme vefa gösterilmemiş. Ben eskileri suçlamak adına söylemiyorum bu bir gerçek. İnşallah 4 Ağustos’ta efsanelerimizi de anacağız.

Taraftardan da takımdan da bazı sözler isteyeceğiz ve ardından maç için yola çıkacağız. Gidip de Elazığ’ın içine girip kimseye sormadan Elazığspor sahipsiz demişiz. Bizim çalmadığımız kapı kalmıyor. Kiminin duası kiminin parası. Sayın Valimizin kahvaltıda açıkladığı konular olsun. Evet biz şimdiye kadar kimseyi muhatap almamışız. Ama muhatap aldığımız kişilerde pozitif şekilde bize geri dönüş yaptılar.”
 
“35-40 KİŞİLİK GRUPLAR TEZAHÜRATA GELİYORLAR”

“Erzurumlular “Geliyoruz Gakgom” diye her yere başlık attılar. Çünkü biz Erzurum’dan çok iyi elektrik aldık. İnşallah burada da Erzurum’la buluşacağız. Erzurum kampına her gün 35-40 kişilik gruplar tezahürata geliyorlar. Erzurum-Elazığ dostluğunun sözde olmadığını biz gördük ama 5 Ağustos’ta da herkes görecek. Bizim oradaki kampta saat 4’te Elazığ antrenman yapıyor 6’da ise Erzurum antrenman yapıyor. Dostluk adını güzel şeyler oldu. Erzurumspor ile Elazığspor efsanelerinin bir müsabakaya katılması söz konusu. Bu da ayrı bir özellik olacak.”
 
“O GECEYİ ELAZIĞSPOR’UN BAYRAMI OLARAK KUTLAYACAĞIZ”

“Programın devamında protokol konuşmaları olacak. Daha sonra bir 50. Yıl pastası kesilecek. Stat içerisinde görsel şovlar olacak. Müsabakaya takımlarımız dostluk kardeşlik adı altında çıkaracağız. Müsabaka bitiminde tribünler 2 takım tarafından selamlanacak. 50. Yıl etkinliklerini toplu fotoğraf karesiyle sona erecek. Muhteşem bir gece olacak ve o geceyi Elazığspor’un bayramı olarak kutlayacağız. Bizler hem vefamızı göstereceğiz hem de taraftarımızı tekrar kazanacağız.”
 
“O YIL BU YIL”

“Bu ilin başındaki insanlar güzel adımlar attıkça kimse duyarsız kalmaz. İlla ki bir destek var ve bu destek Elazığspor’a yapılan en güzel destek. 90’lı yıllarda Cumartesi günü bile maç olsa esnaf kapıyı kitler maça giderdi.

Şimdi Pazar günü akşam bile maç olsa esnaf gelmiyor. Ben bu konuyu tüm esnaflarla konuşacağım. Elazığspor gerçekten doğru bir yolda. Şöyle söyleyeyim o yıl bu yıl. Elazığspor Store tamamen taraftarların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde.”

Kaynak: Hakimiyet

 50. YIL KUTLAMA PROGRAMI’NIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN 

 
Etiketlerelazığspor elazığspor hazırlık kampı taraftar
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:17
Güneş 05:00
Öğle 12:26
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:15
DÖVİZ KURLARI
USD 4.5836     EURO 5.3954     IMKB 102258     ALTIN 190,236