ELAZIĞSPOR 5 MİLYON TL ARIYOR

Elazığspor Kulübü resmi web sitesinden bir açıklamaya yayınlayarak, takımın hedeften kopmaması adına yaklaşık 5 Milyon TL sıcak paraya ihtiyaç duyulduğu aktardı…

15 Ocak 2018 Pazartesi 17:18 < SPOR


Elazığspor Kulübü resmi web sitesinden bir açıklamaya yayınlayarak, takımın hedeften kopmaması adına yaklaşık 5 Milyon TL sıcak paraya ihtiyaç duyulduğu aktardı…
 
Elazığspor resmi web sitesinden yapılan açıklamada, mevcut futbolcuların alacakları, FIFA dosyalarıyla ilgili geciken taksitler ve TFF nezdinde bulunan transfere engel borcu ortadan kaldırabilmek için kaynak arayışlarında bulunduğunu aktarıldı.

Yanılmaz ile Görüşüldü, Kaldırım’dan Randevu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile konuya ilişkin olarak bir görüşme gerçekleştiren Elazığspor yönetimi, Vali Çetin Oktay Kaldırım’dan da randevu talebinde bulundu.
 
Elazığspor Kulübü’nden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kulüp Başkanımız Sedat Karataş ve Yönetim Kurulumuz mevcut futbolcularımızın alacakları, FIFA’da bulunan futbolcu dosyalarıyla ilgili geciken taksitler ve TFF nezdinde bulunan transfere engel borcu ortadan kaldırabilmek için kaynak arayışlarını sürdürmektedir.

Bu kapsamda Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz ile bugün bir görüşme gerçekleştiren yönetim kurulumuz, Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’dan da randevu talep etmiştir.

Sezonun ikinci yarısına sorunsuz bir başlangıç yapmak ve takımımızın hedefinden kopmaması adına yaklaşık 5 Milyon TL’lik maddi kaynağa ihtiyaç duyulmaktadır. Yönetim Kurulumuzun bu maddi krizi ortadan kaldırabilmek adına yoğun bir mücadele içinde olduğunu, son gün ve son dakikaya kadar bu mücadelesini sürdüreceğini belirtmek isteriz”

Saygılarımızla Kamuoyuna Duyurulur
ELAZIĞSPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

 BAŞKAN KARATAŞ VALİ KALDIRIM’DAN DESTEK İSTEDİ-TIKLAYIN 

 KULÜP BAŞKANI SEDAT KARATAŞ: “İÇİMİZ YANIYOR!” DEDİ - TIKLAYIN 

Etiketlerelazığspor yönetimi mücahit yanılmaz vali çetin oktay kaldırım
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3162     EURO 6.0382     IMKB 99274     ALTIN 219,783    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:04
Güneş 07:29
Öğle 12:40
İkindi 15:17
Akşam 17:40
Yatsı 19:01