ELAZIĞSPOR BAŞKANI İRFAN YUMAKGİL: '30 BİN KİŞİ BİN TL VERSE BU İŞ HALLOLUR'

Elazığspor Kulübü’nüm çiçeği burnunda yeni Başkanı İrfan Yumakgil, borcun çok yüksek olmadığına dikkat çekerek, 30 bin kişinin bin TL'lik bağış yapmasıyla sorunun çözülebileceğini söyledi…

06 Ağustos 2018 Pazartesi 16:50 < SPOR

Elazığspor Kulübü’nüm çiçeği burnunda yeni Başkanı İrfan Yumakgil, borcun çok yüksek olmadığına dikkat çekerek, 30 bin kişinin bin TL'lik bağış yapmasıyla sorunun çözülebileceğini söyledi…
 
Elazığsporun borcunun çok yüksek olmadığına dikkat çeken ve 30 bin kişinin bin liralık bağış yapmasıyla sorunun çözülebileceğini vurgulayan Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, transfer çalışmalarının devam ettiklerini, 17 Ağustos’a kadar ideal kadrolarını oluşturacaklarını söyledi. 

TY Elazığspor Başkanı İrfan Yumakgil, takımın gerçekleştirdiği antrenmanı izlemek üzere geldiği kulüp tesislerinde gazetecilere açıklamada bulundu. 

‘Kamuoyu müsterih olsun’

Yönetim olarak ilk toplantıda görev dağılımı yaptıklarını kaydeden Yumakgil:

“Transfer politikamıza ve bütçemize uygun, bize riskler doğurmadan iyi ve ileriye dönük futbolcular almak istiyoruz. Onun için de çalışmalarımızı yapıyoruz, kamuoyu müsterih olsun. İnşallah tahtayı açacağız. Haftaya ideal kadromuzu oluşturamazsak dahi, güzel bir ekip oluşturup yolumuza devam edeceğiz. 17 Ağustos’a kadar tam kadromuzu oluşturmuş olacağız” dedi. 

‘Aradaki boşluğu dolduracağız’

Takımda an itibariyle 14-15 ismin olduğunu kaydeden Yumakgil:

“İdeal takımlar 26-27 futbolcudan oluşuyor. O aradaki boşluğu dolduracağız. Şu an takımdan kimseyle yollarımızı ayırmayacağız. Belki 1-2 futbolcumuzu tecrübe kazanmaları için Elaziz Belediyespor’a kiralık verebiliriz ” dedi.

 ANDREAS TATOS ELAZIĞSPOR’DA KALDI - TIKLAYIN  
 KAYNAK: “TRANSFER LİSTEMİZİ SUNDUK”-TUNCAY AKGÜN SPORTİF DİREKTÖR OLDU  
 
Etiketlerirfan yumakgil elazığspor yönetimi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ali taş - 06 Ağustos 2018 Pazartesi 19:13
    tebrik ederim başkanım..size güveniyoruz..elazığsporu ancak sizin gibi sözünün eri biri düzlüğe çıkarabilir..başarılar ve saygılar dilerim..
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3171     EURO 6.0307     IMKB 103186     ALTIN 227,130    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:37
Güneş 06:59
Öğle 12:42
İkindi 15:45
Akşam 18:14
Yatsı 19:31