ELAZIĞSPOR BAŞKANI YUMAKGİL: “BÜYÜK İHTİMALLE -3 PUAN CEZASI ALACAĞIZ”

Elazığspor Başkanı İrfan Yumakgil, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile yaşanan randevu krizinin yanı sıra (-3) puan cezası ve görevi bırakıp bırakmayacağı yönündeki birçok konuya açıklık getirdi.

19 Eylül 2018 Çarşamba 21:47 < SPOR


Dün akşam Kanal 23’te Telefinal Programı’nın canlı yayın konuğu olan Elazığspor Başkanı İrfan Yumakgil, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile yaşanan randevu krizinin yanı sıra (-3) puan cezası ve görevi bırakıp bırakmayacağı yönündeki birçok konuya açıklık getirdi.

Basın Sözcüsü Ali Şiş ile birlikte programa konuk olan Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, Kanal 23 Televizyonu Spor Müdürü Ceyhun Gül ile yorumcularımız Yusuf Boydak ve Doç. Dr. Eyyüp Yıldırım’ın sorularını yanıtladı.

“Büyük ihtimalle -3 puan cezası alacağız”

İlk olarak 20 Eylül’de sona erecek olan Ulusal Kulüp Lisans konusuna açıklık getiren Başkan Yumakgil, kulüp lisans için 11 Milyon TL’lik bir engel bulunduğunu ancak ellerinde sadece 2 Milyon TL’lik kaynak olduğunu ifade ederek “büyük ihtimalle -3 puan cezası alacağız” dedi.

Göreve geliş sürecini de değerlendiren Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, göreve kendi isteğiyle gelmediğini ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın daveti üzerine teklifi kabul ettiğini ifade ederken, gelinen süreç itibariyle Başkan Yanılmaz’a ulaşamadığını ve kendisinden randevu alamadığını söyledi.

Son olarak istifa sürecini değerlendiren Yumakgil, yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla birlikte istifalarının hazır olduğunu aktarırken:

“Eğer Vali, Belediye Başkanı ve Vekiller bizleri istemiyorlarsa istifa etmeye hazırız” dedi.

 BAŞKAN İRFAN YUMAKGİL/ 'BENİM İSTİFAM CEBİMDE' - TIKLAYIN 

 
 
Etiketlerirfan yumakgil elazığspor yönetimi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.1048     EURO 6.8129     IMKB 83675     ALTIN 249,773    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:16
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:16