ELAZIĞSPOR, EMRE ÖZTÜRK İLE PRENSİPTE ANLAŞTI, SIRADA DİARRA VAR

Elazığspor iç transferde Emre Öztürk ile prensip anlaşması sağlarken, Lamine Diarra’nın görüşmek üzere 26 Haziran’da Elazığ’da olacağı öğrenildi…

18 Haziran 2018 Pazartesi 21:15 < SPOR


Yönetimi belirsizliğini koruyan Elazığspor’da iç transferde Emre Öztürk ile prensip anlaşması sağlarken, Lamine Diarra’nın görüşmek üzere 26 Haziran’da Elazığ’da olacağı öğrenildi…

22 Haziran’da yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul’da Elazığspor Başkanlığı’na seçilmesi beklenen Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’nün iç transfer çalışmaları devam ediyor.

İç transferde sadece Mehmet Yiğit ile anlaşma sağlayan ve imza attıran Başkan adayı Yümlü, ikinci imzayı ise Emre Öztürk’e attırması bekleniyor.

Bayramdan önce Elazığ’a davet edilen ve tesislerde yapılan görüşmenin ardından düşünmek için süre isteyen Emre Öztürk ile prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi.

Emre Öztürk’ün 1 hafta sonra Elazığ’a geleceği ve yeni sözleşmeye imza atacağı bildirilirken, ufak pürüzlerin kaldığı ve bu pürüzlerin giderilemeyecek pürüzler olmadığı öğrenildi.

Kaleci Ahmet Sabri Fener’e teklifler var!

Başkan adayı Hacı Murat Yümlü, Emre Öztürk ile yapılan görüşmeyi ve ayrıntılarını onaylarken, ayrıca Ahmet Sabri Fener ile de görüştüğünü Sabri’ye başka kulüpten teklifler geldiğini ifade etti.

Elazığspor’un bütçesine göre Sabri’ye teklifini yaptığını belirten Yümlü, Sabri’den haber bekliklerini açıkladı.

Geçen sezon ikinci yarıda Elazığspor’da forma giyen Senegalli futbolcu Diarra’yı da Elazığ’a davet ettiklerini belirten Yümlü bu oyuncunun 26 Haziran’da Diarra’nın Elazığ’da olacağını açıkladı.

 ÖNCELİKLİ HEDEF TRANSFER TAHTASI-SPORTİF DİREKTÖRLÜK YENİDEN GÜNDEMDE-TIKLAYIN     ELAZIĞSPOR SPOR TOTO’DAN KAÇ LİRA KAZANDI?  - TIKLAYIN 

 HACI MURAT YÜMLÜ ELAZIĞSPOR’UN YENİ BAŞKANI OLDU - TIKLAYIN 

Etiketleremre öztürk hacı murat yümlü transfer
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:45
Güneş 07:07
Öğle 12:42
İkindi 15:40
Akşam 18:08
Yatsı 19:25