ELAZIĞSPOR ESKİ BAŞKANI KARAMAZI’DAN YÜMLܒYE CEVAP

Elazığspor Eski Başkanlarından Hayrettin Karamazı, Başkan Hacı Murat Yümlü’nün basın toplantısında kendisi hakkında söylediği sözleri üzüntüyle karşıladığını belirtirken, yazılı bir basın açıklaması yaptı.

10 Temmuz 2018 Salı 22:57 < SPOR


Elazığspor Eski Başkanlarından Hayrettin Karamazı, Başkan Hacı Murat Yümlü’nün basın toplantısında kendisi hakkında söylediği sözleri üzüntüyle karşıladığını belirtirken, yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Elazığspor Eski Başkanlarından Hayrettin Karamazı yaptığı açıklamada Elazığspor Başkanı Hacı Murat Yümlü’nün kendisi hakkında söylediği iddialara cevap verdi.

“YAPMIŞ OLDUĞU AÇIKLAMALARI ÜZÜNTÜYLE KARŞILADIM”

Mevcut Başkan Yümlü’nün açıklamalarını üzüntüyle karşıladığını belirten Karamazı, basın bildirisinde şu ifadelere yer verdi;

“Basın toplantısında kulübümüzün mevcut başkanının şahsım hakkında yapmış olduğu açıklamaları üzüntüyle karşıladım. Tüm kamuoyunun takdir edeceği üzere Elazığsporumuzu ilk defa Süper Lig’e çıkaran başkan olma onuru şahsıma nasip olmuştur.

Bu başarıyla beraber kulübümüzü bizden sonra gelen yönetime tamamen borçsuz devrettiğimiz gerçeği de eski bilançolar incelendiğinde çok rahatlıkla görülecektir. Şahsımın Elazığspor’da olan tüm alacaklarını kulübe hibe ettiğim ve o tarihten bugüne kadar Elazığsporumuz’dan bir kuruş alacağım olmadığı gerçeğini tüm Elazığ kamuoyu gayet iyi bilmektedir.

Şahsım Elazığspor taraftarlarının belleğinde her zaman güzel başarılar ve hatıralarla kalıcı olmak için hareket edecektir. Bu sebeple bu tarz oluşturulacak suni gündemlerin içinde yer almayacağımı tüm Elazığ kamuoyunun bilmesini isterim”

 YÖNETİM GENEL VE MÜDÜR VE GENEL KOORDİNATÖRÜ GÖREVDEN ALDI - TIKLAYIN 

 BAŞKAN HACI MURAT YÜMLÜ'NÜN BASIN TOPLANTISI - TIKLAYIN 

 YÜMLÜ BAŞKANLIĞINDAKİ ELAZIĞSPOR YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ - TIKLAYIN 

Etiketlerhacı murat yümlü hayrettin karamazı elazığspor yönetimi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8185     EURO 6.5474     IMKB 97037     ALTIN 239,080    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:08
Güneş 05:37
Öğle 12:28
İkindi 16:10
Akşam 19:09
Yatsı 20:31