ELAZIĞSPOR İÇİN KALDIRIM VE YANILMAZ'DAN KRİTİK GÖRÜŞMELER

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da yaşanan ekonomik sıkıntılara Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz çözüm arıyor…

18 Ocak 2018 Perşembe 22:08 < SPOR


2. yarının başlamasına 1 gün kala Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da yaşanan ekonomik sıkıntılara çözüm aranıyor…

5 Milyon TL’lik sıcak kaynağa ihtiyaç duyan ve arayışlarını sürdüren Sedat Karataş Yönetimi bu çerçevede geçtiğimiz günlerde Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile bir araya gelmişti.

Elazığspor yönetiminin gerçekleştirdiği görüşmelerin ardından şehrin en üst düzey mülki amirleri Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Elazığspor’a kaynak oluşturma adına görüşmeler gerçekleştiriyorlar.

Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın görüşmeler gerçekleştirdiklerini kaydederek, yapılan görüşmelerin Elazığspor’un geleceği adına büyük önem arz ettiğini belirtti.

İsim Sponsoru Sevinci

Vali Kaldırım’ın girişimleri ile Tetiş Yapı’nın Elazığspor’a isim sponsoru olması taraftarları sevindirirken, şimdi gözler Vali ve Belediye Başkanı’nın yapacağı diğer görüşmelere ve sonuçlarına çevrilmiş durumda.

Güncelleme: 19 Ocak 2017

Sıkıntıyı giderecek kaynak oluşturuldu

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın Elazığspor’a maddi kaynak oluşturmak adına gerçekleştirdiği görüşmelerde ilk etapta sıkıntıyı giderebilecek bir rakam oluşturuldu.

İlk etapta kulübe cüzi bir kaynak oluşturulurken, bu kaynağın Antalya’da kamp yapılan otele ve mevcut futbolculara aktarılacağı öğrenildi.

Transferin önündeki engelin ise Altınordu maçı sonrası oluşturulacak olan kaynakla kaldırılacağı bilgisine ulaşıldı. Önümüzdeki hafta Vali Kaldırım ve Belediye Başkanı Yanılmaz’ın bir kez daha bir araya geleceği öğrenildi.

 İSİM SPONSORU TETİŞ YAPI İLE İMZALAR ATILDI - TIKLAYIN  
Etiketlervali çetin oktay kaldırım mücahit yanılmaz elazığspor yönetimi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7445     EURO 6.4830     IMKB 99835     ALTIN 243,334    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:54
Güneş 06:16
Öğle 12:35
İkindi 16:02
Akşam 18:44
Yatsı 20:01