ELAZIĞSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ORHAN KAYNAK ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ

Elazığspor’da yönetimin istifasının ardından alınan başarısız sonuçlar yüzünden hedef haline gelen Teknik Direktör Orhan Kaynak kendisi için yapılan eleştirilere cevap verdi…

06 Kasım 2018 Salı 12:56 < SPOR

Elazığspor’da yönetimin istifasının ardından alınan başarısız sonuçlar yüzünden hedef haline gelen Teknik Direktör Orhan Kaynak kendisi için yapılan eleştirilere cevap verdi…

Sezon başından bu yana maddi ve manevi anlamda dibe vuran ve sahipsizliğin kol gezdiği TY Elazığspor’da, Teknik Direktör Orhan Kaynak:

“Ben bu şehri ve insanlarını çok seviyorum” dedi ve kendisi hakkında yapılan eleştiriler konusunda da sert açıklamalarda bulundu. 

Spor Toto 1. Lig’de son olarak Altınordu’ya deplasmanda 3-2 yenilen TY Elazığspor’da Teknik Direktör Orhan Kaynak gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar yaptı.

Genç teknik adam, görülen kırmızı kartların disiplinsizlikten ötürü görüldüğüne dair yapılan eleştirilere ise ateş püskürdü.

“Futbolcuların 1 kuruş parası ödenmiyor…”

Takımın başına geçtiği günden itibaren yaşanan sıkıntıların herkesin malumu olduğunu belirten Orhan Kaynak:

“Futbolcuların 1 kuruş parası ödenmiyor, kalkıp disiplinsizlikten bahsediliyor. Bu kulübe kömür alınmadığı için kaloriferler yanmıyor. 3 futbolcum soğuktan dolayı grip oldu. Kadir Taşoğlu Hatayspor maçına hasta hasta çıktı. Kimse bunlardan bahsetmiyor. Disiplinsizlik ortamı olduğunu söyleyenler kalkıp bunlara da baksınlar” dedi.

"Yanılmaz sayesinde 3 öğün yemek çıkıyor!"

Yönetimsel anlamda yaşanan sıkıntılardan da dert yanan Kaynak:

“Hiç kimse elini atmıyor. Sayın valimizden, belediye başkanımızdan Allah razı olsun. Özellikle Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz sayesinde bu kulüpte 3 öğün yemek çıkıyor. Ben bu kulüpten 1 kuruş almamışım bugüne kadar. Futbolcuların alın teri ödenene kadar da bir kuruş talebim olmayacak. Tazminat istemediğime dair de imzam var. Ben tüm mesaimi bu şehir için harcadım” ifadelerini kullandı.

Kaynak: gunisigigazetesi.net

 BAŞKAN YANILMAZ ELAZIĞSPOR ÜZERİNDEN YÜRÜTÜLEN SPEKÜLASYONLARA CEVAP VERDİ - TIKLAYIN  
Etiketlerorhan kaynak mücahit yanılmaz elazığspor yönetimi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8006     EURO 6.5239     IMKB 96971     ALTIN 238,245    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:07
Güneş 05:35
Öğle 12:27
İkindi 16:10
Akşam 19:10
Yatsı 20:32