ELAZIĞSPOR YÖNETİMİ’NİN İDDİALARINA MİLLETVEKİLİ METİN BULUT'TAN CEVAP

Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığspor’a destek projelerinin bazı siyasilerce engellendiğine dair iddialara cevap verdi.

11 Mart 2018 Pazar 16:42 < SPOR
 

Elazığ Milletvekili ve Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, Elazığspor’a destek projelerinin bazı siyasilerce engellendiğine dair iddialara cevap verdi...

Önceki gün kameralar karşısına geçen Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş ve 2. Başkan Karahar Çelik yaşanan maddi sıkıntılar ve siyasilerin takıma sahip çıkmadıklarını ifade den zehir zemberek açıklamalarda bulunmuşlardı.
 
Bugün bir açıklama yapan Milletvekili Metin Bulut, Elazığspor Kulüp Yöneticilerinin hafta içi düzenlediği basın toplantısında Elazığspor’a destek amaçlı projelerinin bazı siyasilerce engellediğine dair iddialarına cevap verdi.
 
Bulut basın açıklamasında ‘Siyasiler neden Elazığspor’a engelleme noktasında birleşiyor’ şeklinde bir soru ve iddianın da yer aldığını belirten Milletvekili Metin Bulut, basın açıklamasının ardından özelikle şahsına ve milletvekillerine yönelik sosyal medya üzerinden hakaret ve karalama kampanyası başlatılmak istendiğini kaydetti.
 
Alternatif kaynaklar üretilmeli
 
Sosyal medyadan hakaret, karalama ve iftira atan şahısların profil bilgileri ve ilişki ağı dikkatle incelendiğinde aslında her şey çok daha iyi anlaşıldığını belirten Bulut şu açıklamalarda bulundu:
 
“Ne bugün, ne de geçmişte Elazığsporumuza gelecek her hangi bir yardımı ve projeyi asla engellemedik. Elazığspor’a geçmişte vermiş olduğum destek kamuoyunun malumudur. Elazığspor benim için kişiler üstüdür.  Elazığspor için alternatif kaynaklar üretmelidir. (geçmişte bu konuyla ilgili somut tekliflerimi muhataplarıma detaylı yapmıştım)
 
Engelleyenin kim olduğu bir an önce açıklasın
 

Taşıma suyla değirmen dönmez. Elazığspor para transferleri ve dedikodularının objesi olmaktan kurtarılmalıdır. Kamuoyunun şunu çok net olarak bilmesinde fayda mülahaza ediyorum: İddialar tamamı ile asılsızdır. İftiradır.
 
İddia sahipleri çıksın bahsettikleri gibi Elazığspor’a proje desteğini engelleyenin kim olduğunu bir an önce açıklasın. Çıkın açıklayın. Sosyal medyada bir takım hücrelere milletvekillerini karalamak ve hakaret ettirmek için malzeme üretenler dün olduğu gibi mahçup olmaya mahkumdur. 
 
Yorum yapmadan önce lütfen büyük resme bakın
 
Sosyal medyadan bu iftira ve karalama iddialara kanarak hakaret eden gençlerimiz bu tahriklere asla gelmemelidir. Edep dairesinde eleştirmek bir haktır. Eleştirmek hiç kimseye hakaret ve iftira atma hakkı tanımaz. Sosyal medyada bu konularla ilgili yorum yapan kardeşlerime şunu tavsiye etmek istiyorum:
 
Yorum yapmadan önce lütfen büyük resme bakın. Acele etmeden büyük resme bakın. O zaman doğruya daha fazla yaklaşmış olacaksınız. Aslolan Elazığ’ın âli menfaatlerini korumaktır. Bu konuda hiçbir fedakarlıktan imtina etmeyeceğimizin bilinmesini istiyorum."

 SEDAT KARATAŞ VE 2. BAŞKAN KARAHAN ÇELİK’TEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALAR -  TIKLAYIN 

 

Etiketlerelazığspor yönetimi metin bulut
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3448     EURO 6.0757     IMKB 91074     ALTIN 214,385    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:00
Güneş 07:29
Öğle 12:26
İkindi 14:50
Akşam 17:11
Yatsı 18:34