ELAZIĞSPOR’DA 50. YIL HEYECANI

Elazığspor Kulübü kuruluşunun 50. Yılını coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. “Gönülbağı” adı verilen çalışmalar ve Kutlama Programı’nın ve detayları

30 Temmuz 2017 Pazar 13:45 < SPOR

 
Yarım asırlık geçmişi ile Türk futbolunda önemli bir yere sahip olan Elazığspor Kulübü kuruluşunun 50. Yılını coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor…
 
Elazığspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Vural Baygeldi ve Kulüp Genel Müdürü Akif Kıraç tarafından “Gönülbağı”  adı altında yürütülen 50. Yıl hazırlıklarında güzel gelişmeler yaşanıyor.
 
İlimizde STK, dernek ve bürokrat ziyaretlerini sürdüren Baygeldi ve Kıraç’ın Erzurum’da birçok kurumu ziyaret ettikleri ve bu kurumlarda görevli insanların Elazığspor’a destek verdiklerini açıkladılar.
 
20 bin tane hatıra bileti bastırdıklarını belirten Baygeldi, bu biletlerden birçoğunun Erzurum’da dağıtıldığını ve kulübün kasasına yaklaşık 100 bin TL girdiğini söyledi.
 
Futbolcu geçmişi olan Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın da Elazığ için büyük bir şans olduğunu ifade eden Yöneticiler, vali Çetin Oktay Kaldırım’ın Elazığspor için gecesini gündüzüne katarak çalıştığını ve 5 bin adet hatıra bileti aldığını duyurdular.
 
İŞTE 50. YIL ETKİNLİKLERİ PROGRAMI:
 
1 Ağustos Salı: Harput’ta saat 23:23’te meşale yakılarak Elazığspor’un karanlıktan aydınlığa çıktığı mesajı verilecek.
 
2 Ağustos Çarşamba: Kültür Park’ta mahalle takımlarının katılacağı futbol ve basketbol turnuvaları yapılacak.
 
3 Ağustos Perşembe:  Kültür Park'ta Çeşitli konser programları, caz grubu, havai fişek etkinlikleri ve Kürsübaşı programları yapılacak. Saat: 21.00'de Konser, Müsabaka Finalleri, Smaç Yarışması, 3’lük Yarışması, Penaltı Yarışması ve Çeşitli Aktiviteler
 
4 Ağustos Cuma: Kültür Park’ta futbolcu tanıtım programı olacak. Emrah Güllü’nün 50 yıl marşı olacak ve konseri olacak. Müzik Yayını, Protokol Konuşmaları, Elazığspor’da oynamış efsane gutbolculara plaket töreni.
 
5 Ağustos Cumartesi: Atatürk Stadyumu’nda saat 19:00’da sezon açılışı programı başlayacak. Geçmişte Elazığspor’da futbol oynayanlar bir araya gelecek ve 19:30’da onların 15’er dakikalık bir gösteri maçı olacak.
 
Ardından halk oyunları gösterileri ve konserler olacak. Daha sonra saat 21:00’de Erzurumspor BB ile dostluk maçı oynanacak.

OTOBÜS KALDIRILACAK

Elazığspor Kulübü'nden yapılan açıklamada: "Kulübümüz 50. Yıl şenlikleri programı kapsamında Protokol ve taraftarlarımızın katılımıyla 01 Ağustos Salı günü saat 23:23’de Harput’ta meşale yakılacaktır.

Taraftarlarımız için 01 Ağustos Salı günü saat 22:00’da Elazığ Öğretmenevi önünden otobüs kaldırılacaktır. Taraftarlarımıza duyurulur." denilidi


 ELAZIĞSPOR'UN HAZIRLIK MAÇLARI KANRESİ İÇİN - TIKLAYIN 

 50. YIL KUTLAMALARI HARPUT'TA MEŞALE YAKILMASI İLE BAŞLADI - TIKLAYIN 
Etiketlerelazığspor bordo beyazlı kulüp sedat karataş elazığspor yönetimi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:17
Güneş 05:00
Öğle 12:26
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:15
DÖVİZ KURLARI
USD 4.5836     EURO 5.3954     IMKB 102258     ALTIN 190,236