ELAZIĞSPOR’DA KADRO DIŞI OLAYI/YÖNETİM KARARINI VERDİ

Elazığspor’da kadro dışı olayının yankıları devam ederken, yönetim kurulu ne kararını verdi…

10 Ekim 2018 Çarşamba 11:13 < SPOR


Elazığspor’da kadro dışı olayının yankıları devam ederken, yönetim kurulu ne kararını verdi…

Gazişehir Gaziantep maçı öncesi antrenmanda yaşanan gerginliğin daha sonra kavgaya dönüşmesinin ardından Kaptan Mehmet Yiğit, Kaleci Ahmet Doğan ve Ömer Yıldız’ın kadro dışı bırakılmıştı.

Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü’nden konuyla ilgili bir açıklama yapılmazken, edinilen bilgilere göre Mehmet Yiğit ve Ömer Yıldız’ın kadro dışı bırakıldığı, Ahmet Doğan’ın U-21 Takımına gönderildiği olaylara karışan genç futbolculardan ise savunma istendi.

Cuma günü yapılan antrenman esnasında kaptan Mehmet Yiğit ve Ömer Yıldız arasında yaşanan gerginliğin daha sonra kavgaya dönüştüğü ve bu gelişmelerin üzerine olaylara bazı futbolcuların da müdahil olduğu yönündeydi.

Gazişehir maçı öncesinde kaptan Mehmet Yiğit’e izin verilip memleketine gönderilirken, Ömer Yıldız ise kadro dışı bırakıldı.

Yaşanan kavgada ismi geçen futbolculardan kaleci Ahmet Doğan U-21 takımına gönderilirken, disiplinsiz davranışları nedeniyle genç futbolcular Eren Çinkılıç, Kadir Taşoğlu ve Onur Alsu’dan ise savunmaları istendi.

Genç oyunculara ayrıca para cezası verileceği öğrenilirken, yaşanan tüm bu gelişmelerle ilgili Tetiş Yapı Elazığspor Kulübünden bir açıklama yapılması bekleniyor.
 

 
Etiketlerelazığspor yönetimi ceza elazığsor kadro dışı mehmet yiğit ömer yıldız
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3348     EURO 6.0808     IMKB 91638     ALTIN 214,228    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:01
Güneş 07:29
Öğle 12:26
İkindi 14:50
Akşam 17:11
Yatsı 18:34