ELAZIĞSPOR'DA ÖNCELİKLİ HEDEF TRANSFER TAHTASI-SPORTİF DİREKTÖRLÜK YENİDEN GÜNDE

Elazığspor’da yeni sezonda sportif direktörlüğün yeniden hayata geçirilmesi bekleniyor. Elazığspor yaklaşık 8 Milyon TL civarında transfere engel borcu kaldırarak transfer tahtasını açmak istiyor...

17 Haziran 2018 Pazar 23:02 < SPOR

TRANSFER TAHTASI ÖNCELİKLİ HEDEF

15 Haziran'da yapılan ancak yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 1 hafta ertelenen Elazığspor Olağanüstü Genel Kurulu 22 Haziran'da yapılacak.

Olağanüstü kongre sonrası, transferde hareketli günler yaşayacak olan bordo-beyazlı tesmilcimizde öncelikli hedef transfer tahtasını açabilmek olacak.

8 Milyon TL lazım

Elazığspor’da şuanda yaklaşık 8 Milyon TL civarında transfere engel borç bulunurken, Olağanüstü kongre sonrası, transferde hareketli günler yaşayacak olan bordo-beyazlı tesmilcimizde öncelikli hedef transfer tahtasını açabilmek olacak.

Geçmiş sezonlarda Elazığspor’da görev yapan gerek futbolcular, gerek teknik adamlar gerekse de kulüp çalışanlarına yükümlülüklerin yerine getirilememesi nedeniyle Bordo-Beyazlı ekibimizin transfer tahtası kapalı durumda bulunurken, söz konusu borçların ödenmemesi durumunda Elazığspor’un transfer yapabilme ihtimali görünmüyor.

Edinilen bilgilere göre, Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’nün transfer tahtasının açılabilmesi için ilimiz Ak Parti Milletvekili Adayları, İçişleri ve Adalet eski Bakanı Mehmet Ağar ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile yaptığı görüşmelerde, yaklaşık %60 oranında kaynak desteği sözü aldığı öğrenildi.

YÜMLÜ/ "CAMİAYI KUCAKLAYACAĞIZ!"

Elazığspor Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü, başkan seçilmesi halinde takımın başına sportif direktör getireceğini açıkladı...

SPORTİF DİREKTÖRLÜK YENİDEN GÜNDEMDE

Geçmişte denenen sportif direktörlüğün Elazığspor’da yeni sezonda yeniden hayata geçirilmesi bekleniyor.

Elazığspor başkanlığına aday olan ve şu ana kadar bazı ödemeleri gerçekleştirerek, Kongre öncesinde kulübe sahip çıkan Hacı Murat Yümlü’nün takımın başına sportif direktör getirmek için düğmeye bastığı öğrenildi.

 İç transferde Mehmet Yiğit ile anlaşıp takımda kalmasını sağlayan Yümlü’nün yönetiminde yer alan kurmaylarıyla bu konuyu konuştuğu ve bazı isimleri gündemlerine aldığı bildirildi.

Kulübün idari yapısıda sportif direktröre bağlanacak

Teknik Direktör konusunda Orhan Kaynak ile prensip ahlaşması yapan Yümlü’nün, takımın başına getirmeyi düşündüğü sportif direktörün teknik direktörle uyumlu çalışmasını sağlamak istediği öğrenilirken, yine transfer çalışmaları ile birlikte kulübün idari yapısının da sportif direktöre bağlı olacağı öğrenildi.

Elazığ'dan olacak!

Sportif Direktörün Elazığ’dan olacağı ve Yümlü’nün yönetim listesinde bulunan bazı isimlerin görüşmelere başladığı öğrenildi.

 ELAZIĞSPOR MURAT AKÇA'YI KADROSUNA KATMAK İSTİYOR - TIKLAYIN 
 HACI MURAT YÜMLÜ ELAZIĞSPOR’UN YENİ BAŞKANI OLDU - TIKLAYIN 

Etiketlerhacı murat yümlü transfer
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2843     EURO 5.9542     IMKB 102715     ALTIN 223,931    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:45
Güneş 07:07
Öğle 12:42
İkindi 15:40
Akşam 18:08
Yatsı 19:25