ELAZIĞSPOR’DAN AÇIKLAMA/ “VALİMİZ ZAN ALTINDA BIRAKILMAYA ÇALIŞILIYOR”

Elazığspor Kulübü, resmi web sitesi aracılığıyla Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın zan altında bırakılmaya çalışıldığını açıkladı…

12 Mart 2018 Pazartesi 17:25 < SPOR


Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü, resmi web sitesi aracılığıyla Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın zan altında bırakılmaya çalışıldığını açıkladı…

Geçtiğimiz Cuma günü Başkan Karataş ve 2. Başkan Karahan Çelik’in açıklamalarının akabinde Vali Çetin Oktay Kaldırım ile ilgili yapılan açıklamaların saptırıldığı kamuoyuna duyuruldu. TY Elazığspor Resmi Web Sitesi’nden yapılan açıklamaya şöyle:

“ÜZÜNTÜYLE TAKİP ETMEKTEYİZ”

“Cuma günü Kulüp Başkanımız sayın Sedat Karataş ve 2. Başkan Sayın Karahan Çelik’in yapmış olduğu basın toplantısında yapılan açıklamaların Elazığ Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım ile ilgili kısımlarının belli kesimlerce amacı dışında kullanıldığını ve Sayın Valimizin zan altında bırakılmaya çalışıldığını üzüntüyle takip etmekteyiz.

Halbuki Kulüp Başkanımız ve 2. Başkanımızın ifade etmeye çalıştığı konu şehrimizin en büyük marka değeri olan Elazığspor paydasında herkesin buluşabilmesi ve Süper Lig hedefi olan takımımızın bu yolda yalnız bırakılmaması gereğidir.”

“VALİMİZ ELİNDEN GELENİ YAPACAĞINI İFADE ETTİ”

“Elazığspor hassasiyetini tüm halkımız ve kamuoyu takdir etmekteyken hemen her maçımızda bizleri yalnız bırakmayan ve şahsında her türlü çabayı sarf eden Sayın Valimiz bu açıklamaların hedefi değil, tam aksine tüm kesimlerin destek vermesi halinde bu yolda “öncü” olacağı tarafımızca işaret edilmektedir.

Sayın Valimiz bugün yapılan, Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz’ın ve Milletvekilimiz Sayın Ömer Serdar’ın da bulunduğu görüşmede dahi Elazığspor için elinden geleni yapacağını ifade etmiş ve bu hassasiyetini tekrarlamıştır. Her zaman şehrimizde birlik beraberlik vurgusu yapan ve şehrimizin en önemli markası Elazığspor’un desteklenmesi yönünde hareket eden Sayın Valimize yaptığı ve yapacağı her katkı için teşekkürü borç biliriz.”

“ELAZIĞSPOR’UN SAHİPLENİLMESİNİ RİCA EDİYORUZ”

“Söz konusu açıklamaların amacı dışına taşımandan vurgulanmak istenilen konulara hassasiyetle yaklaşılmasını tüm kamuoyundan ve büyük Elazığspor taraftarlarımızdan istirham ediyoruz. Elazığsporumuzu hak ettiği hedeflere ulaştırabilmek için tekraren herkes tarafından sahiplenmesini ve desteklenmesini rica ediyoruz.”


 
 
 
Etiketlerelazığspor yönetimi vali çetin oktay kaldırım
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3162     EURO 6.0382     IMKB 99274     ALTIN 219,783    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:04
Güneş 07:29
Öğle 12:40
İkindi 15:17
Akşam 17:40
Yatsı 19:01