ELAZIĞSPOR’DAN TRANSFER TAHTASI HAREKATI

Başkan Karataş transfer tahtasının açılabilmesi için As Başkan Altungök ve 2. Başkan Çelik’in İstanbul’a gittiğini açıkladı. Hamıdou Traore ile ilgili olarak çıkan transfer dedikodularına Başkan Sedat Karataş son noktayı koydu.

11 Ocak 2017 Çarşamba 19:59 < SPOR


ELAZIĞSPOR’DAN TRANSFER TAHTASI HAREKATI - ALTUNGÖK VE ÇELİK İSTANBUL’DA

Başkan Karataş transfer tahtasının açılabilmesi için As Başkan Altungök ve 2. Başkan Çelik’in İstanbul’a gittiğini açıkladı...

Transfer tahtasının açılabilmesi adına oldukça yoğun bir mesai harcadıklarının altını çizen Karataş; Luke Moore ve diğer konularda As Başkan Osman Altungök ile 2. Başkan Karahan Çelik’in İstanbul’da girişimlerde bulunacağını ve yeni transferlerin Şanlıurfaspor maçında oynatılabilmesi için en geç yarın tahtanın açılması gerektiğini vurguladı.

Karataş konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “Transfer tahtası henüz açılmadı. Luke Moore’un yanı sıra 2010 yılından itibaren alacakları ödenmeyen 3 oyuncu ile de sorunların çözülmesi adına çalışma yapıyoruz. Bu oyunculardan biri de Deniz Pıtır’dır. As Başkanımız Osman Altungök ve 2. Başkan Karahan Çelik İstanbul’a giderek çek ve para talebi ile görüşmeler yapacak.

Şanlıurfaspor maçında yeni transferlerimizi oynatabilmemiz adına en geç Cuma günü öğle saatlerinde tahtayı açmamız gerekiyor.  Elazığspor taraftarı şunu bilsinler ki; gece 3’lere kadar çalışıyoruz. “diye konuştu.

YABANCILARIN Ş.URFA MAÇINA YETİŞMESİ ÇOK ZOR

İngiliz futbolcu Luke MOORE’nin avukatıyla İstanbul’da bir araya gelen Asbaşkan Osman ALTUNGÖK ve 2. Başkan Karahan ÇELİK’in bu oyuncunun alacaklarına ilişkin anlaşma zemini aradığı bildirilirken, Luke MOOR’un yanı sıra şuan için transfere engel olan 1-2 dosya daha bulunduğu ve bu dosyaların da çözüme kavuşmasının ardından transfer tahtasının açılması mümkün olacak.

Yabancı futbolcu transferlerinde Türkiye Futbol Federasyonu’na müsabaka tarihinden en az 2 gün önce bildirimde bulunulması gerektiği ve bu nedenle de Elazığspor’un yabancı transferlerinin Şanlıurfa maçına yetişmelerinin çok zor olduğu bildirildi.

Elazığspor Yönetim Kurulu’nun en azından yerli transferi ilk maça yetiştirebilmek adına büyük bir gayretle çalıştığı gelen bilgiler arasında.

TRAORE İÇİN TEKLİF YOK!

Elazığspor’un Mali’li futbolcusu Hamıdou Traore ile ilgili olarak çıkan transfer dedikodularına Başkan Sedat Karataş son noktayı koydu.

Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş: “Ulusal basında da gerçeği yansıtmayan haberler çıkıyor. Traore için resmi bir müracaat yapılmadı bize. Ulusal basında da gerçeği yansıtmayan haberler çıkıyor. Şu an bu konuda bir teklif almadık ve elimize ulaşmadı.” dedi.

GAKGOLAR ELAZIĞ’DA

2 Ocak’ta başlayan Antalya Kampı’nın bugün sabah yaptığı idman ile tamamlayan  Elazığspor  akşam saatlerinde Elazığ’a döndü.

TFF 1. Lig’in 17. Haftasında evinde ağırlayacağı Şanlıurfaspor mücadelesinin hazırlıklarını ilimizde sürdürecek. Kafile bugün havayoluyla saat 13.50’te Ankara’ya ardından saat 15.50’de Elazığ’a geldi. Temsilcimiz yarın gerçekleştireceği çalışma ile hazırlıklarına devam edecek.

 TRANSFERDE SON DURUM İÇİN - TIKLAYIN 

 TRANSFER TAHTASI AÇILDI- TIKLAYIN 
Etiketlerelazığspor sedat karataş transfer antalya kampı
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:58
Güneş 05:28
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:15
Yatsı 20:39
DÖVİZ KURLARI
USD 4.0867     EURO 5.0024     IMKB 110059     ALTIN 174,736