ELAZIĞSPOR’UN GELECEĞİ İÇİN KRİTİK TOPLANTILAR

Zor bir dönemden daha geçen Temsilcimiz Elazığspor’un geleceği için nihayet harekete geçildi. İlimiz Milletvekilleri ve İl Yöneticileri Elazığspor’un sorunlarını Ankara’da masaya yatırdı...

09 Ağustos 2018 Perşembe 21:12 < SPOR


Zor bir dönemden daha geçen Temsilcimiz Elazığspor’un geleceği için nihayet harekete geçildi...

Bu çerçevede harekete geçen İlimiz Milletvekilleri ve İl Yöneticileri Elazığspor’un sorunlarını Ankara’da masaya yatırdı.

Dün Ankara’da yapılan toplantıya Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Elazığspor Başkanı İrfan Yumakgil, Elazığspor ARGE ve Proje Sorumlusu Çağtaş Yurt ile birlikte İşadamları katıldı.

Alınan bilgilere göre İlimiz Milletvekilleri Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ ve Gürsel Erol Ankara dışında oldukları için toplantıya katılamadılar.

Ancak ismi geçen vekiller yapılan toplantı öncesi Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ile telefonda görüşerek Elazığspor için atılacak olan her adımda yanlarında olacaklarını ifade ettiler.

 İLK TOPLANTI MECLİS’TE YAPILDI

Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ile ARGE ve Proje Sorumlusu Çağdaş Yurt, Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ve Sermin Balık’ı önce mecliste ziyaret ettiler. Mecliste yapılan toplantıda Elazığspor’un geleceği masaya yatırıldı.

GENİŞ KATILIMLI TOPLANTI AKŞAM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Akşam yapılan Toplantıda Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’da yer aldı. Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, ARGE ve Proje Sorumlusu Çağdaş Yurt ile birlikte birçok İş Adamı akşam gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

Toplantıda Elazığspor’un geleceği için atılacak olan adımlar konuşuldu. Projelerin hayata geçirilmesi, Elazığspor’a kalıcı gelirlerin sağlanması ve Bordo-Beyazlı Kulübün artık sıkıntılı süreçler yaşamaması için faydalı bir toplantının yapıldığı öğrenildi.

TOPLANTI İKİNCİ GÜNÜNDE BODRUM’DA DEVAM ETTİ

Ankara’da yapılan toplantının ardından Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ve yanında ki heyet bugün Bodrum’a geçti.

Bodrum’daki ekibe Elazığspor Sportif Direktörü Tuncay Akgün’de katıldı. İrfan Yumakgil Başkanlığındaki Heyet Bodrum’da Adalet ve İç İşleri Eski Bakanı Mehmet Ağar ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Buradaki toplantıda da öncelikli olarak Elazığspor’un transfer tahtasının yanı sıra gündeme ve geleceğe dair birçok konu başlıkları ele alındı.

SON TOPLANTI ANKARA’DA…

Ankara’da ve Bodrum’da yapılan görüşmelerin ardından son toplantının ise akşam saatlerinde yine Ankara’da yapılacağı açıklandı. Yapılacak toplantıya bu kez Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın da katılacağı bildirildi.

İlimiz Milletvekillerinin hazır olduğu toplantıda Belediye Başkanı Yanılmaz ve Kulüp yetkilileri ile birlikte iş adamları ile bir araya geldiler.

Geniş katılımlı toplantıda Elazığspor için kısa orta ve uzun vadede nelerin yapılması gerektiği noktasında görüş alışverişlerinin yapılması beklenirken, toplantılardan Elazığspor adına olumlu sonuçların çıkması bekleniyor.

NOT: Elazığspor’un toparlanması için yapılan kritik toplantılardan çıkacak sonuç buradan yayınlanacaktır.
 


 
Etiketlerelazığspor yönetimi vali çetin oktay kaldırım mücahit yanılmaz milletvekili
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8080     EURO 6.6160     IMKB 95182     ALTIN 264,293    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:01
Güneş 04:52
Öğle 12:30
İkindi 16:25
Akşam 19:59
Yatsı 21:41