ELAZIĞSPOR'UN YENİ SPONSORU BİREVİM OLDU

TSO Başkanı Asilhan Arslan Elazığspor’un isim hakkı konusunda Birevim Firması’yla anlaştıklarının müjdesini verdi...

31 Ocak 2019 Perşembe 23:39 < SPOR

Transfer Tahtasının açılması konusunda gecesini gündüzüne katarak emek verenlerden biri olan TSO Başkanı Asilhan Arslan Elazığspor’un isim hakkı konusunda Birevim Firması’yla anlaştıklarının müjdesini verdi...

Bugün çok heyecanlı saatler geçiren Bordo Beyazlı camiada iki mutluluk birden yaşandı. Transfer tahtasını açarak büyük bir yükten kurtulan Elazığspor'un yeni isim sponsoru ise yönetiminde Elazığlı işadamlarını bulunduğu Birevim oldu.

Elazığspor’un Transfer Tahtasının açılmasında kilit rol oynayan isimlerin başında gelen Ticaret Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan katıldığı canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu.

Transfer engelinin kaldırılması noktasında çok yoğun çalışmalar yaptıklarını ve yasağın kaldırılması, kaynak ihtiyacını giderme adına girişimlerde bulunduklarını anlatan Arslan, Elazığspor’un bundan sonraki süreçte krizlerle, yönetim hatalarıyla değil ayakları yere sağlam bir kulüp olacağını belirtti.

Elazığspor’a isim sponsorluğu konusunda Birevim Firması’yla anlaştıklarını kaydeden Asilhan Arslan kendilerine bu konuda yardımcı olan Tetiş Yapı’nIn sahipleri ve ortaklarına teşekkür etti.

Arslan’ın açıklamaları şöyle;  

“Bizler şehrimize layık olmaya çalışıyoruz. Başka bir amacımız ve gayretimiz yok.  Yalnızca yoğun bir gündem var. Bu gündem nedeniyle biraz fazla mesai harcadık yorulduk. Ama hamdolsun değdi. Neticeyi alabilmek tüm yorgunlukları giderdi. Ondan dolayı çok mutluyuz. Rabbime ne kadar şükretsek azdır. İnşallah bu şehir her şeyin en güzeline layık. Her şeyin en güzelini hakkediyor. Bizde şehrimize layık olmaya çalışıyoruz.

Öncelikle kaynak ihtiyacımız vardı. Kaynak ihtiyacını giderme adına girişimlerde bulunduk. Malumunuz bir isim hakkımız vardı. Tetiş Yapı’da olan. Tetiş Yapı’nın sahipleri ortakları Yılmaz Tetik, Mustafa Tetik ve Semih Işıkver, sağolsun çok ciddi özveride bulundu. O özverileriyle isim haklarından feragat ettiler.

Yeni bir isim sponsoru bulmamız konusunda bizlere çok ciddi katkıları oldu. Gerçekten kaynak bulmada bizim elimizi çok güçlendirdi. Sayın valimin de sponsorluk konusunda Birevim ile bir görüşmesi oldu. O neticelendi. Akabinde biz kendi kaynaklarımızdan, birçok sivil toplum örgütümüz, işadamlarımız kendi kaynaklarından bir şeyler aktardı. O kaynaklarla bu noktalara geldik.  

İnşallah yeni transferlerimizle, güçlü bir kadroyla ligde kalmakla alakalı aklımızda en ufak olumsuz bir düşünce yok. Bu kulüp ligde de kalacak. Seneye de inşallah daha ayakları yere basan kurumsal yapısıyla oturmuş, finansal problemlerini ve yönetim problemini çözmüş bir yapıya kavuşacak. Biz onun için mücadele veriyoruz. Bu mücadeleyi sayın valimle, kayyum başkanımız, meclis başkanımızla birlikte gerçekten artık bu şehirde Elazığspor’un yönetim hatalarıyla anılmasını istemiyoruz.

Bundan sonraki tüm süreçleri de o şekilde yürüteceğiz. Farkı bir kimliğe kavuşturacağız Elazığspor’u. Bundan tüm taraftarlarımız, tüm şehrimiz emin olsun.”
 
VALİ KALDIRIM: "ÇOK BÜYÜK DESTEK VERDİ"

Elazığspor Kulübünün anlaşma sağladığı “Bir Evim” firmasının isim sponsorluğu ile ilgili olarak Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'da yaptığı açıklamada

“Özellikle Bir Evin Elazığ’dan çıkan bir marka o bize gerçekten sponsor oldu. Maddi konuda çok büyük destek verdi. Hasetten teşekkür ediyorum. Orada Murat Beyler, Mahir Beyler ikisi de Elazığlılar, has Elazığlı olduklarını gösterdiler. Biz kendilerinden rica ettiğimizde bir buçuk milyonu anında gönderdiler. Teşekkür ediyorum” dedi.
 
 ELAZIĞSPOR TRANSFERDE ATAĞA KALKTI  TIKLAYIN  

 VALİ KALDIRIM’DAN ELAZIĞSPOR AÇIKLAMASI TIKLAYIN 


 
Etiketlerasilhan arslan birevim elazığspor devre arası transfer elazığspor yönetimi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ali taş - 02 Şubat 2019 Cumartesi 01:10
    eski futbolcumuz emre öztürk;

  • Ali agamin - 01 Şubat 2019 Cuma 13:40
    Bence teknik direktor olarak OGUN TEMIZKANOGLU getirilmeli. Onunla anlasilamasa BAYRAM BEKTAS getirilmeli. Ama ogun hoca bu takimi ucurur.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13