ELAZIĞSPOR'UN YİNE ELEKTRİKLERİ KESİLDİ

Elektrik firmasına olan ve yapılandırılan borç yine ödenmeyince, daha önce de defalarca olduğu gibi Elazığspor Tesisleri bir kez daha elektriksiz kaldı.

13 Eylül 2018 Perşembe 12:59 < SPOR


Ligde zor günler geçiren temsilcimizde elektrik sorunu bir türlü bitmek bilmiyor…

Tesisler ve Stad karanlıkta kaldı

Elektrik firmasına olan ve yapılandırılan borç yine ödenmeyince, daha önce de defalarca olduğu gibi Elazığspor Tesisleri bir kez daha elektriksiz kaldı.

Elazığspor Kulüp yönetimi basın açıklaması yaptı. Yapılan basın açıklamasında Kulüp tesislerinin ve Atatürk Stadyumu’nun elektriklerinin borçlar yüzünden kesildiği açıklandı.

Elazığspor Kulüp Yönetimi tarafından yapılan açıklamada; “Sayın basın mensupları, Kulüp tesislerimizin ve Atatürk Stadyumunun elektrikleri borcundan dolayı tekrar kesilmiştir” şeklinde kamuoyuna duyuruldu.

Elazığspor Kulüp Tesisleri'nin ve Atatürk Stadyumu'nun elektriklerinin sık sık kesilmesi kamuoyunda büyük bir tartışmalara ve spekülasyonlara neden olmuştu.

Elazığspor Kulüp yöneticilerinin ve yetkililerin girişimleri neticesinde geçmiş ay bir miktar ücret ödenerek Elazığ Atatürk Stadyumu ve Kulüp Tesisleri'nin elektriği açılmıştı.

Elektrikler neden kesildi?
 
Alınan bilgilere göre 850 Bin TL’den 450 Bin TL’ye indirilen borcun yapılandırılan 50 Bin TL’lik taksitinin 30 Bin TL’si yatırılmasına rağmen geriye kalan 20 Bin TL’nin ödenmemesi nedeniyle yüklenici firmanın bir kez daha elektrik kesintisi uyguladığı öğrenildi.

Ödeme yapılmamasından dolayı geriye kalan borcun yapılandırılmasının bozulup bozulmadığı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı.


 
Etiketlerfırat elektrik elazığspor yönetimi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3162     EURO 6.0382     IMKB 99274     ALTIN 219,783    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:04
Güneş 07:29
Öğle 12:40
İkindi 15:17
Akşam 17:40
Yatsı 19:01