ELEŞTİRDİĞİ ANAP VE AKP İKTİDARLARINI DESTEKLEDİ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

10 Haziran 2019 Pazartesi 13:34 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

Erbakan bir siyasi liderdi. Eylemlerine aykırı söylemleri manipülatif amaçlıydı. Eleştirdiği ANAP ve AKP iktidarlarını destekledi. Yahudi Musa Saffet Bayramâşık'ın Millî Görüş partilerine koyduğu demirbaş Ak Saçlılara Erbakan bitik bir Saadet Partisi bıraktı!

Erbakan "Hile rejimi ve köle düzeni" dediği vesayetçi Kemalist TC statükosuna karşı her defasında üstün bir hileyle karşılık verdi. Saadetçiler Erbakan'ın AKP'ye yönelttiği konjonktürel manipülatif eleştirileri CHP ile ittifaklarını savunmak için kullanıyorlar.

AKP 17 yıllık iktidarında fabrika ayarlarından olabildiğince uzaklaşarak Millî Görüş politikalarını ve projelerini hayata geçirdi. "Muhfazakâr demokrat" diye kurulan AKP 17 yıllık iktidarında tam aksine Millî Görüş doğrultusunda devrimler gerçekleştirdi.

Saadet Partisi kabuk yönetimi Millî Görüş'ün "hayra motor şerre fren" olma şiarını tersinden uyguluyor. Erbakan Millî Görüş'ün hayra motor şerre fren şiarıyla AKP'yi hep eleştirdi. Ak Saçlılar şebekesini eleştirmedi, altını boşalttı.

Erbakan'ın varisi, Millî Görüş'ün devamı, Türkiye'deki İsrail ve küresel Siyonizm ile mücade eden millî derin devlettir. Türkiye'yi gerçekte yöneten millî derin devletin nüfuz etmediği bir siyasi parti, devlet kuruluşu, örgüt, oluşum neredeyse yoktur.

Erbakan El-Aziz'e "Saadet Partisi'nin başına geçmeye çalışın, Allah yardım edecek başaracaksınız" dedi. Tek motivasyonumuz budur. Vefatının üzerinden geçen 8 yılda bütün yaşananlar net gösterdi ki; Erbakan El-Aziz dışında hiç kimseye mavi boncuk vermemiş!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7907     EURO 6.5797     IMKB 95421     ALTIN 265,225    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:02
Güneş 04:53
Öğle 12:31
İkindi 16:26
Akşam 19:59
Yatsı 21:42