ELİF ERBAKAN'IN KONFERANSINI POLİS BASTI

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı Elif Erbakan'ın, parti adına konferans düzenlemesini engellemek için savcılığı suç duyurusunda bulundu. Konferansı polis bastı.

20 Nisan 2013 Cumartesi 22:48 < GÜNDEM

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı Elif Erbakan’ın, parti adına konferans düzenlemesini engellemek için savcılığı suç duyurusunda bulundu. Konferansı polis bastı.

Aksam.com.tr

SP Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın kızı Elif Erbakan, Saadet Partisi Kadın Kolları Platformu tarafından, İBB 1453 Topkapı Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen "Türkiye'de ve Dünyada Neler Oluyor?" konulu konferansa konuşmacı olarak davet edildi. İstanbul İl Başkanlığı, Elif Erbakan'ın parti adına konferans düzenlemesini engellemek için savcılığı suç duyurusunda bulundu. Savcılığın talimatıyla polisler konferansı bastı. Bayraklar indirtildi. Ancak konferansa engel olmadı. Konferans olaysız şekilde son buldu.

AMAÇ NESLİ BOZMAK

Elif Erbakan, Türkiye'de ve dünyada göz gezdirilen her alanda mutlaka bir sıkıntı, zulüm, sömürü, kan ve gözyaşı olduğunu söyleyerek, "Birileri Müslamanlar'ın üzerinde dünya menfaatleri elde etmek üzere çalışıyor." dedi. 

Elif Erbakan, süt bankası konusuyla ilgili de konuşarak; “Arkasına baktığımız zaman ciddi bir şekilde mezhebimizi, neslimizi bozmaya yönelik bir çalışma var. Avrupa, Müslüman ülkelerde akan şu kan ve gözyaşını görmezden gelip, hatta bunun müsebbibi olurken, bizim ülkemizde prematüre doğmuş bebeklerin anne sütünden faydalanmasını düşünecek kadar şefkat ve merhamet sahibi değil. Öyleyse arkasındaki B planını işleme koyuyor. 'Anne sütü bebeklere daha faydalıdır diye yapalım. Nesli bozalım. Süt kardeşler, birbiriyle evlensin farkında olmadan" dedi.

O.G.


YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:38
Güneş 06:01
Öğle 12:23
İkindi 15:50
Akşam 18:34
Yatsı 19:51
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2046     EURO 7.2854     IMKB 96121     ALTIN 240,476