ERBAKAN DEMEK DEVLETİ YÖNETEN İRADE DEMEKTİR/SP'Lİ CİHANGİR GAYRİ MÜSLİM NEDEN RAHATSIZ OLMUŞ?

D-8 Konseyi’nin 18. Toplantısı-‘D-8 Ödeme Kartı’ projesi/Erbakan demek devleti yöneten irade demektir/CHP ahırı beslemesi SP'li Cihangir Gayri Müslim neden rahatsız olmuş/Erbakan’ın Milli Görüşü ile Durmuş Durduyan’ın Milli Görüşü arasındaki fark!

03 Kasım 2018 Cumartesi 16:11 < GÜNDEM

Erbakan demek 'devleti yöneten irade' demektir!
 
D-8 Genel Sekreteri Ku Jaafar Ku Shaari ‘D-8 Ödeme Kartı’ projesiyle üye devletlerin ticarette kendi para birimlerini kullanacağını, bu konuda merkez bankaları işbirliğiyle bir takas merkezi oluşturulacağını açıkladı.

Dönem Başkanı olduğumuz D-8 Konseyi’nin 18. Toplantısı’na Antalya’da ev sahipliği yaptık.

D-8'de Türkiye, Pakistan, Bangladeş, Endonezya, İran, Malezya, Mısır ve Nijerya bulunuyor.

Türkiye'nin Siyonizm'in parası Dolar’ı bitirme hamlesi olan yerli ve milli paralarla ticaret yapma projesine şimdiye kadar Rusya, Çin, Hindistan, İran, Azerbaycan ve AB'den destek gelmişti.

Pakistan İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Arif Alvi bugün yaptığı açıklamada Türkiye ile Pakistan'ın yakında Serbest Ticaret Anlaşması imzalayacağını söyledi.

Şimdi bugün atılan adımla D-8 üyesi ülkeler de bu kervana katıldılar. Milli Görüş'ün sözde partisi SP kabuk yönetiminin ağzından D-8'ler çıkmazken; Türkiye'nin ev sahipliğinde Antalya'da yapılan 18. D-8 Dışişleri Bakanları Toplantısı'nda üye ülkelerin milli ve yerli paralarla ticaret yapması kararı alınıyor!

18. D-8 Dışişleri Bakanları Konseyi Toplantısında ayrıca Türkiye tarafından $ operasyonlarına karşı çok kiritik bir öneme sahip bir hamle olarak 'D-8 bünyesinde takas odası' kurulması teklif ediliyor!

Bu olay açıkça; Milli Görüşün bir devlet politikası olarak uygulandığının göstergesidir!

Yani Erbakan'ın 50 yıllık mücadelesi CHP'nin gönüllü eşeği Saadetçilerden ibaret değil.

Erbakan demek 'devleti yöneten irade' demektir.

Erbakan’ın Milli Görüşü ile Durmuş Durduyan’ın Milli Görüşü arasındaki fark!

Erbakan'ın Milli Görüş'ünde izzet vardı, onur vardı, şahsiyet vardı, iman vardı, ahlak vardı, özgürlük vardı, hürriyet vardı, bağımsızlık vardı.

Ülkenin, milletin bekası vardı. Devletin ali menfaati her şeyin üstündeydi!

Asla Yahudilerle aynı safta olmak yoktu.

Hak vardı, Hakkı üstün tutma vardı, Haktan taraf olmak vardı.

Ancak Durmuş Durduyan'ın (O. Yapaytürk) Saadetinde ise onur yok. İzzet yok. Şahsiyet yok. İman yok. Ahlak yok. Özgürlük yok. Hürriyet yok. Şahsiyet yok. Hakkı üstün tutmak yok. Hakka taraf olmak yok...

Peki ne var?

İftira... İhanet… Kalleşlik… CHP... Kemalizm... FETÖ... İsrail… Yahudi… Sekülerizm… Atatürk... Devlet düşmanlığı… Şehid ve gazilere kin... Gezi Parkı söylemleri…

AKP iktidarı 18. D-8 Dışişleri Bakanları toplantısına ev sahipliği yaptı diye Saadetçi öküzler D-8'e de düşman olmasınlar sakın!

Durmuş Durduyan ile İngiliz Temel'in CHP ahırına bağladığı Saadetçiler, D-8 üye ülkeler Dışişleri Bakanlarını AKP'nin davetine icabet ettiler diye sakın bu ülkeleri de AKP trolü diye ilan etmesinler!

CHP ahırı beslemesi SP'li Cihangir Gayri Müslim neden rahatsız olmuş?
 
Milli Görüşle, Erbakan'la alakası olmayanlar tertemiz bir geçmişi olan Milli Görüş’e leke sürmeye devam ediyorlar. İngiliz Temel’in DNA’sını bozduğu omurgasız SP’liler ise her şekli alıyorlar.

Meclis kürsüsünden FETO ağzıyla 15 Temmuz şehitlerinin ruhunu inciten çakma SP’li vekil Cihangir Gayri Müslim angutlar tarafından baş tacı ediliyor!

İbretle izliyoruz, bu evrim nerede son bulacak…

SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel'in ihanetlerini dört başı mamur ispat ediyoruz. Mutasyona uğramış Saadetçilerin tek yaptıkları AKP'nin günahlarını, yanlışlarını ortaya döküp SP kabuk yönetimin ihanetlerini örtmek, gizlemek ve meşrulaştırmaya çalışmak.

Hakkı üstün tutan, haktan taraf olan, hak aşığı, hakkın rızasına talip kimse yok!

İyi ki AKP var, yoksa bu DNAsı bozuk Saadetçiler kimin arkasına saklanacaklardı!

15 Temmuz işgal projesinin engellenmesi İsrail'i, ABD Yahudi lobisini, NATO'yu, FETÖ'yu bir de Cihangir Gayri Müslim'i rahatsız etmiş!

Perde gerisinde İsrail, ABD-NATO, AB, CıA, MOSSAD ve M16'nın olduğu 15 Temmuz darbesine karşı devletine, bayrağına, bağımsızlığına sahip çıkan bu aziz şehidler ile gazilerden CHP ahırı beslemesi SP'li Cihangir Gayri Müslim neden rahatsız olmuş?

"FETÖ'nun siyasi ayağı nerede?" diyen SP kabuk yönetimi ile Saadetçiler, vekilleri C. Gayri Müslim'in Mecliste FETÖ'nün bedduasını okuduğuna baksın!

15 Temmuz şehidinin eşinin üstüne yürüyüp hakaret eden İngiliz Temel’in milletvekili 15 Temmuz direnişine batıl demişse şaşıracak bir şey yok. İkisi de 15 Temmuz’u planlayan yabancı servislerin taşeronu…

Durmuş Durduyan'ın Erbakan ve ailesine yaptığı zalimliklere itaat eden fason üretim Saadetçilerin, şehid ve gazilere hakaret eden Cihangir Gayri Müslim'e sahip çıkmaları kadar doğal daha ne olabilir ki?

15 Temmuz direnişine batıl diyen devşirme vekil Cihangir islamın Kafkas üniversitesi öğretim üyesi iken FET֒den ihraç edildiğini biliyor musunuz?

CHP kırması SP'li vekil Cihangir Gayri Müslim'in Türkiye'nin Afrin'de YPG'ye karşı başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'nın son bulması için hazırlanan bildiriye imza atanlar arasında yer aldığını biliyor musunuz?

CHP ahırında beslenmiş SP'li vekil Cihangir Gayri İslam'ın PKK'ya terör örgütü denmesine karşı çıkan "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi Bildirisi’ni imza atanların, gözaltına alınmasını protesto bildirisine imza atan akademisyenler arasında yer aldığını unuttunuz mu?

CHP ahırından transfer PKK, HDP ve FETÖ yanlısı Cihangir Gayri Müslim'in FETÖ holdingi Koza-İpek grubuna yapılan Kayyum atanmasına verdiği tepki olarak paylaşımlar yaptığını biliyor musunuz?

Ey ÇİN MALI Saadetçiler; Cihangir Gayri Müslim'in HAS Parti kurucularından olduğunu biliyor musunuz?

İngiliz Temel; casusluğu ispatlanmış, FET֒den ihraç edilmiş birini CHP kuluçkasından çıkardı.

CHP’nin adalet yürüyüşüne katılan gezi zekalı Cihangir’i avanak Saadetçilere kakaladı onlar da yediler.

PKK'ya terör örgütü denilmesin bildirisine imza atan; Afrin operasyonu karşıtı; Kılıçdaroğlu'nun doktoru; CHP kırması, FETÖ'den ihraç edilmiş SP'li vekil Cihangir Gayrı Müslim'in 15 Temmuz şehitleri ve gazilerine yönelik alçakça sözlerine kimler destek oldu?

Sıralayalım; DNA'sı bozuk Saadetçiler… Atatürkçüler… Kemalistler... Laikler… CHP... PKK… HDP… Sosyalistler… Gezi zekalılar... Sabetayist Yahudiler...İsrailcileri... ABD uşakları... FETÖ'cü şerefsizler... Devlet-Millet düşmanları...

Ne demiş atalarımız: “Dostunu söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim!”

Yahudi, Saadetçileri topluca hipnotize etmiş; istediğini yaptırıyor! Birinden bir itiraz çıkmıyor. Ne iş; akıl, sır ermiyor.

Mesud AKGÜL

 DEVŞİRME SP MİLLETVEKİLİ C. GAYRİ MÜSLİM MECLİSTE FETÖ AĞZI İLE SALDIRDI  TIKLAYIN 

 
 
Etiketlermesud akgül erbakan milli görüş saadet partisi siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 03 Kasım 2018 Cumartesi 20:32
    Milli Görüşün Güçlü sesi EL AZİZ her zaman doğru ve ümüt veren haberler yazdı dünyada iki güç mücadele veriyor siyonizm batılı Milli görüş Hakkı temsil ediyor YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8006     EURO 6.5239     IMKB 96971     ALTIN 238,245    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:07
Güneş 05:35
Öğle 12:27
İkindi 16:10
Akşam 19:10
Yatsı 20:32