ERBAKAN VAKFI GENEL BAŞKANI FATİH ERBAKAN ELAZIĞ'DA

Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Muhammed Fatih Erbakan, ‘Konuştuğunu Yapan Adam Erbakan’ programı ve açılışa katılmak üzere bugün Elazığ’a geldi…

11 Mart 2018 Pazar 23:25 < GÜNDEM


Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Muhammed Fatih Erbakan, program ve açılışa katılmak üzere bugün Elazığ’a geldi…
 
Milli Görüş Lideri merhum Necmettin Erbakan’ın vefatının 7. seneyi devriyesi vesilesiyle Erbakan Vakfı Elazığ İl Temsilciliği tarafından ‘Konuştuğunu Yapan Adam Erbakan’ adlı program düzenlendi.

Akgün Otel’de Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleşen programa, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Erbakan Vakfı Elazığ Şube Başkanı Mehmet Tan, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Konuşmasına Elazığ’ın Milli Görüş açısından ‘Hünkâr Mahfili’ olduğuna dikkat çekerek başlayan Fatih Erbakan Milli Görüş’ün tek kurtuluş çaresi olduğunu söyledi.

Erbakan Hoca’nın pusulasının akıl ve ilim olduğunu belirten Erbakan: “Sadece bu yetmez haritada lazım. Haritası da İslam olan bir şahsiyet olduğu için hayatı boyunca İslam alemine rehberlik etti. Adeta manevi bir radar gibi İslam alemine ve milli görüşçülere yol gösterdi. Hangi yoldan gidileceğini ilişkin rehberlik etti” dedi.

Erbakan Hoca’nın mazlumların ve ezilenlerin umudu olduğunu dile getiren Erbakan:

“Hocamız zalimleri ve Siyonistleri titreten Erbakan’dı. O Mücahit Erbakan’dı. Her zaman söylediğimiz gibi onun saçındaki ak düşmüş her bir tele baktığınızda Keşmir’i, Kudüs’ü, Çeçenistan’ı, Arakan’ı görebilirsiniz. Onun yolu peygamberlerin yoluydu.

Yolu peygamberlerin yolu olduğu için Filistinli bir çocuk da Çeçenistanlı bir ihtiyar da Bosnalı bir kadının kalbinde de yer edebilmişti. ‘Bizim yolumuz peygamberlerin yoludur, milli görüş peygamberlerin görüşüdür, bizim davamız İbrahim Efendimizin davasıdır’ diyordu. Milli görüş peygamberlerin yoludur” şeklinde konuştu.

ERBAKAN BULVARI AÇILIYOR

Fatih Erbakan ve beraberindeki heyet yarın saat 12.30’da Elazığ Belediye Başkanlığını ziyaret ettikten sonra saat: 13.00’de hizmete giren Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Bulvarı’nın açılışına katılacak.

Daha sonra esnaf ziyaretleri yapması beklenen Erbakan yarın Elazığ’dan ayrılacak.
 FATİH ERBAKAN'IN PROGRAMI İÇİN - TIKLAYIN 

M.T


 
Etiketlererbakan fatih erbakan erbakan vakfı erbakan vakfı elazığ
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3162     EURO 6.0382     IMKB 99274     ALTIN 219,783    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:04
Güneş 07:29
Öğle 12:40
İkindi 15:17
Akşam 17:40
Yatsı 19:01