ERBAKAN’IN DOLAR VE ÜÇ KAĞIT OYUNU DEDİĞİ SİYONİST KOMPLOYU PAYİTAHT GÜNDEME GETİRDİ

Milli Görüş Lideri Erbakan 40 yıl boyunca ne anlattıysa, PAayitaht Abdulhamid dizisi o konuları işliyor...

13 Ekim 2018 Cumartesi 23:09 < GÜNDEMSİYONİZMİN SÖMÜRÜ ARACI: YEŞİL KAĞIT-SARI KAĞIT-BEYAZ KAĞIT


"Dünya Siyonizmi oturduğu sıcak odada, düğmeye basarak 15 dakikada bastığı parayla bizim bir sene tarımda çalışmamızın karşılığı ile değiştiriyor ve bizi sömürüyor."

ERBAKAN'ın yukarıdaki ifade ile özetlemeye çalıştığı "Üç kağıt oyununu" tarif ederken ortaya koyduğu gerçekleri Payitaht Abdülhamid dizisi 56. Bölümde son derece güzel bir şekilde gündeme getirdi.

Önce diziyi sonra ERBAKAN'ı izleyen biri, ERBAKAN'ın diziden öğrendiklerini anlatıyor sanır.

ERBAKAN ne anlattıysa, nasıl anlattıysa Payitaht Abdülhamid dizisinde öyle anlatılması, öylesine mi?

Siyonizm'i ve $'ı Erbakan'dan dinlemiş samimi/dürüst bir Milli Görüşçü’nün Payitaht Abdülhamid'e ilgi, alaka göstermemesi, gündeme getirmemesi mümkün mü?

FİRAVUN'UN VARİSLERİ; SİYONİSTLER!

ERBAKAN 40 yıl boyunca ne anlattıysa, PAYİTAHT ABDULHAMİD dizisi o konuları işliyor.

Erbakan cihan imparatorluğu Osmanlı padişahları için: "Osmanlı padişahlarının -hiç istisnasız- nasıl şahsiyetler oldukları bu dünyada idrak edilemez. Onların kim oldukları ancak ahirette anlaşılır." Derdi.

Devletin resmi kanalında, en çok izlenen bir dizinin Erbakan'ın anlattıklarını muhteşem bir şekilde işlemesi ne anlama geliyor?

Payitaht Abdülhamid dizisi senaryosu Siyonizm'i Erbakan'dan dinleyen herkes için adeta Erbakan'ın kaleminden çıkmış gibi! Milli Görüş'un devleti yöneten güç olduğu bundan da anlaşılabilir!

Devletin resmi kanalı TRT 1'de Siyonizm düşmanı Payitaht Abdülhamid dizisinin yayınlanıyor olması bile devleti yöneten siyasi iradenin milli ve yerli olduğunu anlamaya yeterli!

Bu çağda nasipsiz diyebileceğim iki tip insan var. Birincisi Erbakan'ı zahiri ve batıni yönleriyle tanıyıp idrak edemeyenler. İkincisi ise, Payitaht Abdülhamid'i izlemeyenler...

Yerli Yahudilerin Payitaht Abdülhamid dizisine düşmanca yaklaşımıni anlamak mümkün. Ama yandaş medyanın diziye olan soğukluğu ve mesafesi neyin nesi? Bu medya Türkiye'ye mi; yoksa İsrail'e mi yandaş?

İşte Erbakan’ın konuşması ve Payitaht’ın o sahnesi: YOUTUBE'DE İZLEMEK İÇİN - TIKLAYIN 

M.T
 
Etiketlererbakan milli görüş payitaht abdulhamid siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 15 Ekim 2018 Pazartesi 22:19
    ERBAKANI Rahmetle anıyoruz Milli görüş harekatı Türkiyeyi degiştirdi Dünyayıda degiştireçek Ezilenler iktidar olaçak Yaşasın yeniden Büyük ve Lider ülke Türkiye Yaşasın MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4794     EURO 6.2177     IMKB 104862     ALTIN 230,026    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:01
Güneş 06:22
Öğle 12:36
İkindi 16:00
Akşam 18:40
Yatsı 19:57