ERBAKAN'IN KURDUĞU MİLLÎ DERİN DEVLET TÜRKİYE'Yİ YÖNETİYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

10 Şubat 2019 Pazar 10:38 < GÜNDEM
ERBAKAN'IN KURDUĞU MİLLÎ DERİN DEVLET TÜRKİYE'Yİ YÖNETİYOR
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

"Hak değişmez demek. Hak zamana, şartlara, ortama göre ve hiçbir şekilde değişmez"

-ERBAKAN-
Hak değişmez demek; çürümez, yıkılmaz, mağlup olmaz, ölmez demektir. Hak Allah'ın ismidir, Allah ile doğrudan alakalıdır.

"Hak kendini kabul ettirme gücünü içinde barındırır"
-ERBAKAN-
Hak'kı savunanlar değişebilir, sapabilir, zayıflayabilir, yenilebilir, dağılabilir. Ancak Hak bakidir. Allah'ın himayesindedir. Hak ile batılın mücadelesi kıyamete kadar sürer. Hak ne zaman gelse batıl zail olur. Allah Hak'kı dilediğinin eliyle getirir.

Millî Görüş Hak Davadır. Erbakan batılın gücü Siyonizm'i yendi, kurduğu 1945 Yalta Düzenini yıktı, Türkiye'yi küresel güç yaptı. Türkiye tüm küresel güçlerin bulunduğu Suriye'de Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı harekâtlarını yaptı. Bu birincil küresel güç demektir.

Erbakan örgütlediği cihatçı gruplarla SSCB'yi Afganistan'da, ABD'yi Irak'ta yenerek Siyonizm timsahının alt ve üst çenesini kırdı. Erbakan'ın üstün teknoloji ile kurduğu savunma sanayii sayesinde Türkiye küresel bir güç konumuna geldi.

Siyonizm'in kurduğu Ergenekon Derin Devleti ve FETÖ'yü tasfiye eden Erbakan'ın kurduğu millî derin devlet Türkiye'yi yönetiyor. Ne var ki, Millî Görüş'ün temsilcisi Saadet Partisi'nin kabuk yönetimi Yahudi'nin kontrolüne girmiş, Hak Davaya ihanet etmektedir.

Saadet Partisi'ni ihanet eden kabuk yönetimin elinden almak yerine YRP'yi kuranlar da Millî Görüş'ü temsil edemezler, edemiyorlar. Erbakan'ın bir projesi olan AKP iktidarı da politikalarını izleyip vizyonunun hayata geçirse de Millî Görüş'ü sahiplenemiyor.

Netice itibariyle Erbakan ve Millî Görüş'ü idrak eden, açıkça savunan, sahiplenen yalnızca El-Aziz Grubudur. Bu, fiili realitedir. Erbakan'ın Türkiye ve dünyada gerçekleştirdiği Millî Görüş inkılabının ne Saadet Partisi, ne AKP, ne de YRP farkındadır.

Erbakan'ın tek başına 1969'da başlattığı Millî Görüş Davasının 50. yılı 2019'da El-Aziz Grubundan başka savunanı, sahipleneni yok! Millî Görüş'le gnl. başkan, il başkanı, bld. başkanı, vekil, bakan, başbakan, cumhurbaşkanı, bürokrat, gazeteci-yazar olanlar; yok!

"Hak Dava olan Millî Görüş'ün potasından cüruf gider, cevher kalır" (ERBAKAN)
İman cevheri ile Millî Görüş'te kalıcı olunur.

Hak Dava olan Millî Görüş'ü savunan El-Aziz Grubu çok zayıf ve güçsüz gözüküyor. Ancak Hak mağlup edilemez. Hak Davayı tutan Allah'ın ipini tutar. Kollar dayanır bırakılmazsa Allah'ın ipi kopmaz. Hak Davada sebat edenler mağlup olmaz.

"Nice küçük topluluk, daha çok olan bir topluluğa Allah'ın izniyle galip gelmiştir. Allah sabredenlerle beraberdir." (Bakara; 249)
Her küçük topluluk büyük topluluğa galip gelmez. Ancak Hak'kı tutmakta sabreden topluluk küçük de olsa Allah galip kılar. Millî Görüş Hak Davadır. Gerçek savunanı yalnız El-Aziz Grubudur. Sabır-sebat gösterirse Allah yardım eder, muhakkak galip gelir.

Millî Görüş İnkılabı dünyayı sallarken Millî Görüşçüler fetrette, ağır bir imtihandalar. Tıpkı Hz. Muhammed (SAS) sonrası gibi. Çok yakında Millî Görüş güneşi karabulutlardan sıyrılıp doğacak, dünya aydınlanacak, Hak hâkim olacak, 2. Asrısaadet yaşanacaktır.

BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN GÖRSELİN İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN...(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 10 Şubat 2019 Pazar 17:24
    Gerçekler sonsuza kadar gizlenemez eninde sonunda ortaya çıkar ülkemizdeki yahudi kölesi içimizdeki İsraillilerin yalanlarına algı operasyonlarına alet olup kendinizi kullandırtmamak istiyorsanız çoğunluğa değil şu bi avuç topluluğun savunduğu fikirlerin dertlerinin davasının ne olduğunun farkına varın milli görüşün gerçek karargahı burasıdır müslümanlık şekil dini değil şuur dinidir şuur diyordu cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N bu devir yalan hile sahtekarlık münafıklık hokkabazlık devri ahir zaman bir kişinin bile hakkı hak bilmesini yani gerçeklerin doğruların farkına varmasını sağlayıp istikametini düzeltmesini sağlamasının sevabını bilseydiniz işinizi gücünüzü bırakıp hakkı savunurdunuz bu devrin en büyük cihadı budur tabi müslümansanız eğer ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8080     EURO 6.6160     IMKB 95182     ALTIN 264,293    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:01
Güneş 04:52
Öğle 12:30
İkindi 16:25
Akşam 19:59
Yatsı 21:41