ERTÜRK DEĞER TECRÜBELERİNİ ANLATTI

DEGERE International Trading A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Ertürk Değer MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin organizasyonunu yaptığı programda iş adamlarına tecrübelerini anlattı.

23 Eylül 2017 Cumartesi 13:05 < GÜNDEM
DEGERE International Trading A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Ertürk Değer MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin organizasyonunu yaptığı programda iş adamlarına tecrübelerini anlattı.Cumartesi günü saat 9:30’da Hilton Otel’de düzenlene programa MÜSİAD Başkanı Hasan Uzun, DEGERE International Trading A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ertürk Değer ve eşi Nilhan Değer, Memur-Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi, medya kuruluşu sahipleri ve MÜSİAD Şubesi Yönetim Kurulu katıldı.Toplantının açış konuşmasını MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun yaptı. Uzun ülkenin uzun süredir içte ve dışta çok önemli bir mücadele verdiğini belirterek iş adamlarının yapacağı hamlelerin ülkeyi güçlendireceğini ve düşmanlar üzerinde caydırıcı olacağını belirtti. Ülkemizin yetiştirdiği önemli iş adamlarından Ertürk Değer’in anlatacağı tecrübelerin ufuk açması açısından önemli olduğunu belirten Uzun tertip edilen programın ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.DEGERE International Trading A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ertürk Değer yaklaşık bir saat boyunca iş adamlarına sinevizyon eşliğinde hayatını, başarılarını ve tecrübelerini anlattı. Ticari serüveninde yaşadığı sorunları, engellemeleri ve bunları aşma metodlarını anlatan iş adamı Değer 12 Eylül sonrası ülkenin ekonomik şartlarındaki çağ atlayışını da bizzat tecrübeleriyle gözler önüne serdi.

Konuşmasının sonunda Değer’e MÜSİAD Başkanı Hasan Uzun ve Memur-Sen Şube Başkanı İbrahim Bahşi tarafından plaket ve çiçek takdim edildi.

Haber: Osman Gürses
600 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:56
Güneş 07:25
Öğle 12:24
İkindi 14:49
Akşam 17:10
Yatsı 18:33
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8910     EURO 4.5831     IMKB 109666     ALTIN 156,548