Anasayfa » harun yahya etiketli haberler
CB. Erdoğan'ın yaklaşımı Atatürkçülerin işine gelmedi/A. Oktar Siyonist medya kışkırtmaları yüzünde
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaklaşımı Atatürkçülerin işine gelmedi / Adnan Oktar ve Grubu Siyonist medya kışkırtmaları yüzünden aylardır iddianamesiz tutuklu...
İngiliz Temel Fatih Erbakan'la buluşmuş/Türkiye’yi yöneten üstün akıl diyor ki
İngiliz Temel Fatih Erbakan'la görüştü/SP’nin Almanya buluşması/Saadet Partisi, iktidarı adam gibi eleştirecekse/Ah şu Yahudi'de olan şuur Müslümanda olsa/'Üstün Akıl' diyor ama anlayan kim/"AKP'ye oy yok" kampanyası/Kemalizm'in ruhuna ‘El-Fatiha’/İpuçlarından hareketle akla gelen sorular!
Adnan Oktar ve Grubu ‘Harun Yahya Külliyatı’ için hedefte!
İnkârcı ideolojilerin dayanağı Evrim ile dünyada etkin mücadele yalnızca Harun Yahya Külliyatı ile mümkündür. Adnan Oktar ve Grubu o yüzden hedefte!
İktidar, ülkeye ihanet etmediği için hedef oluyor/Harun Yahya eserleri karşısında Yahudi’nin hipnoti
İktidar, McKinsey ile iş anlaşması yaptığı için değil; Siyonizm'e boyun eğmiyor diye hedefte / Harun Yahya eserleri karşısında Yahudi’nin hipnotize gücü!..
Harun Yahya Külliyatını ve Adnan Oktarı Hedef Alan DİB Başkanı Ali Erbaş'ın FETÖ İle Olan Samimi Mün
Harun Yahya Külliyatı'nı ve Adnan Oktarı Hedef Alan DİB Başkanı Ali Erbaş'ın FETÖ İle Olan Samimi Münasebetleri
A9 TV’DEN EL-AZİZ’E ZİYARET
Bilim Araştırma Vakfı Kurucularından ve A9 TV Yöneticisi İbrahim Tuncer, Elazığ ve Malatya Temsilcileriyle birlikte Gazetemiz ve Her Ay Elazığ Aktüel Dergisi İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’i ziyaret etti...
A9 TV’DEN EL-AZİZ’E ZİYARET
A9 TV Elazığ Temsilcileri Gülhan ve Tülay Yücasu kardeşler Gazetemiz ve Her Ay Elazığ Aktüel Dergisi İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’i ziyaret etti. Yücasu kardeşler ziyaretlerinde Harun Yahya imzasıyla yayımlanan 3 yeni kitabı da hediye ettiler.
ADNAN HOCA EL-AZİZ’İ DOĞRULADI
El-Aziz Gazetesinin çok uzun zamandan beri sıkça dile getirdiği Mehdiyet ve buna bağlı olarak Harun Yahya müstear ismi ile yazılan kitapların Erbakan tarafından yazıldığına dair iddiasına Adnan Oktardan tasdik geldi...
ADNAN OKTAR MİLLİ GAZETE'Yİ ELEŞTİRİYOR...
Adnan Oktar kendi kanalı A9'daki son röportajında Milli Gazete'yi Milli Görüş Lideri Prof.Dr. Necmettin Erbakan'a artık yer vermediği için sert dille eleştiriyor...
HARUN YAHYA: AĞZINI KULAKLARINA KADAR YIRTARIM
Numanistlerin, Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'a yönelik yıpratıcı söz ve fiilleri Adnan Oktar'ı da çileden çıkardı.
Adnan Oktar'dan Erbakan'a tam destek!
Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ı kırk yıllık dava arkadaşları yarı yolda bırakıp Numancı olurken, Erbakan'a bir destek de kamuoyunda Harun Yahya olarak ta bilinen Adnan Oktar'dan geldi.
SAADET PARTİSİNİ KARIŞTIRAN BUNAK KİM ?
Adnan Oktar Hoca 6 Ocak 2012 Tarihli sohbetinde Saadet Partisi'ndeki ihaneti deşifre edecek bir soru sordu...
ADNAN OKTAR/ “MEHDİ ERBAKAN”
Adnan Oktar Hoca El-Aziz'i bir kez daha doğruladı ve "Bana göre Erbakan Mehdi'dir" dedi...
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12