Anasayfa » tkdk etiketli haberler
Elazığ TKDK’dan 20 Proje Daha Hibe Almaya Hak Kazandı
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz, 2018 yılı içerisinde Eylül ayı itibariyle toplam bütçesi 55 Milyon TL olan 37 projeye yaklaşık 32 Milyon TL hibe ödemesi gerçekleştirdiklerini açıkladı…
Elazığ TKDK ‘da 25 Milyonluk 6 proje için sözleşme imzalandı
IPARD II Programının 2. Çağrı döneminde destek almaya hak kazanan 25 Milyon TL değerindeki 6 proje için sözleşme imzalandı….
MÜSİAD Elazığ Şubesi, TKDK ve EİŞGEM ekibini ağırladı
MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ‘Dost Meclisi’ toplantısının bu haftaki konukları İŞGEM teknik destek ekibi ve TKDK İl Koordinatörlüğü oldu...
IPARD II 1. BAŞVURU ÇAĞRI DÖNEMİNDE DESTEKLENECEK PROJELER
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörü Ülkü Altundiş Yıldız, IPARD II 1. Başvuru Çağrı döneminde desteklenecek projeler ile ilgili açıklama yaptı…
YILDIZ: “YILSONUNA KADAR 50 MİLYON HİBE VERECEĞİZ”
(TKDK) İl Koordinatörü Ülkü Altundiş Yıldız, 2016 yılı sonuna kadar toplam değeri 90 Milyon TL olan projelere 50 Milyon TL hibe aktarılacağını bildirdi...
Turan Karahan’dan Altundiş’e Ziyaret
TKDK’da yaptığı başarılı hizmetlerin ardından Elazığ İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine atanan Turan KARAHAN TKDK Elazığ İl Koordinatörü Ülkü ALTUNDİŞ’i makamında ziyaret etti…
Ülkü ALTUNDİŞ, Vali ZORLUOĞLU”nu ziyaret etti!
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörlüğü görevine atanan Ülkü ALTUNDİŞ; Vali Murat ZORLUOĞLU”nu makamında ziyaret etti.
TKDK'NIN YENİ KOORDİNATÖRÜ GÖREVE BAŞLIYOR
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörlüğü’ne atanan Ülkü Altundiş göreve yarın başlıyor.
Elazığ TKDK'ya Ülkü Altındiş atandı!
uran Karahan’ın Elazığ Gıda tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’ne atanmasıyla boşalan TKDK Elazığ İl Koordinötürlüğü’ne Artvin doğumlu Kimyager Ülkü Altındiş getirildi.
Elazığ TKDK'ya 319 Başvuru yapıldı!
Önceki gün “Heray Elazığ Aktüel Dergisi’nin “YILIN BÜROKRATI” seçerek ödül verdiği ve Elazığ Tarım İl Müdürlüğü’ne terfi eden Elazığ TKDK İl Koordinatörü Turan Karahan ve ekibi IPARD II 1. Başvuru Çağrı dönemiNDE yeni bir rekora daha imza attı.
YILIN BÜROKRATINA ÇİFTE ÖDÜL
Dergimiz Her Ay Elazığ Aktüel’in yılın bürokratı seçtiği TKDK İl Koordinatörü Turan Karahan ödülünü aldığı gecede Elazığ Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne terfi edildi. Karahan haberi gecede öğrendi.
TURAN KARAHAN ELAZIĞ TARIM İL MÜDÜRÜ OLDU!
Tarım İl Müdürlüğü koltuğuna Elazığ’ın başarılı bürokratlarından TKDK İl Koordinatörü Turan Karahan atandı.
HER AY ELAZIĞ AKTÜEL DERGİSİ YILIN BÜROKRATINA ÖDÜLÜNÜ VERİYOR
Dergimiz, Her Ay Elazığ Aktüel YILIN BÜROKRATINI seçti. Yönetim kurulunun yaptığı inceleme ve değerlendirme sonucu Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörü Sn. Turan Karahan YILIN BÜROKRATI seçildi.
Erol/ "TKDK en fazla çalışan kurum!"
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ il Koordinatörü Turan Karahan Elazığ Kırmızı Et Üreticileri Birliği’ni ziyaret etti.
EL-AZİZ’DEN TKDK’YA ZİYARET
Gazetemiz ve Her Ay Elazığ Aktüel Dergisi Sahibi Zeki Geçkil Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme (TKDK) İl Koordinatörü Turan Karahan’ı ziyaret etti.
TKDK’YA REKOR PROJE BAŞVURUSU
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörlüğüne IPARD II 1. Başvuru Çağrı İlanı Hayvancılık başlığında toplamda 498 milyon lira yatırım tutarlı 239 adet proje başvurusu yapıldı.
TKDK’DAN IPARD 1 açılışı ve IPARD 2 Lansmanı
TKDK Elazığ'da IPARD 1 açılışı ve IPARD 2 Lansmanı yaptı...
TKDK 15. BAŞVURU ÇAĞRI İLANINA ÇIKTI
TKDK Elazığ il Koordinatörlüğü yaptığı açıklamayla 15. Başvuru Çağrı İlanı’na çıktı.
RÖPORTAJ: TKDK İL KOORDİNATÖRÜ TURAN KARAHAN
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Kordinatörü Turan Karahan kurumun kuruluş amaçlarını, çalışmalarını ve desteklenecek alanları gazetemize anlattı. Tarımsal faaliyetlere büyük destekler verileceğini belirten Karahan tarımsal kalkınmanın başlayacağını belirtti.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3162     EURO 6.0382     IMKB 99274     ALTIN 219,783    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:04
Güneş 07:29
Öğle 12:40
İkindi 15:17
Akşam 17:40
Yatsı 19:01