ETSO’NUN YENİ BAŞKANI ASİLHAN ARSLAN TEŞEKKÜR ETTİ

1 Nisan’da gerçekleşen seçimlerde rakibi İdris Alan’a üstünlük sağlayarak ETSO başkanlığına seçilen Asilhan Arslan, seçimler ile ilgili olarak yayımladığı basın açıklamasında Elazığ’a teşekkür etti…

03 Nisan 2018 Salı 13:18 < GÜNDEM


1 Nisan’da gerçekleşen seçimlerde rakibi İdris Alan’a üstünlük sağlayarak ETSO başkanlığına seçilen  Asilhan Arslan, seçimler ile ilgili olarak yayımladığı basın açıklamasında Elazığ’a teşekkür etti…

14 Meslek gurubunun 11'inde üstünlük sağlayarak başkanlık koltuğuna oturan Arslan, Oda’nın bütün üyelerine teşekkür ettiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“1 Nisan 2018 tarihinde yapılan ETSO seçimlerinde  hemşerilerimizin verdiği destekle 14 meslek grubunun 11'ini kazanmış bulunuyoruz. Odamız seçimlerinin sukünetle, samimiyetle, büyük coşkuyla ve üyelerimizin hür iradesi ve vicdanı ile oy kullanmalarının çok uygun olduğu bir ortamda  gerçekleşmesinde emeği geçen başta Sayın Valimize, Sayın Emniyet Müdürümüze, Sayın İl Seçim Kurulu Başkanımıza Emniyet teşkilatımızın çok değerli mensuplarına teşekkür eder en kalbi duygularla şükranlarımı sunarım.

Ayrıca  ETSO'ya sahip çıkan, sorumluluk ve vefa örneği göstererek gelip oy kullanan odamızın bütün üyelerine de teşekkür ederim.” dedi
 
“HAKKIMIZ  HELAL  HOŞ OLSUN”

Seçim süreci boyunca yapmış oldukları esnaf gezileri ile ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunan ETSO Başkanı Arslan:

“ETSO seçim sürecinde yaklaşık 2 yıllık bir zamandan beri beraber yola çıktığımız ekip arkadaşlarımızla kar kış demeden, yağmur çamur dinlemeden, Elazığ'da ticari hizmet veren üreten her esnafımızın, tüccarımızın ve sanayicimizin kapısına gittik, çaylarını kahvelerini içip dualarını ve desteklerini talep ettik. 

Yaptığımız ziyaretler sırasında hemşerilerimizde  iyi niyeti ve geleceğe dönük ışığı gördük, bu ışık bize güç verdi, heyecanlandırdı ve geleceğe dönük ümidimizi arttırdı. Seçim sürecinde istemeyerek de olsa üzdüğümüz hemşerilerimiz varsa haklarını helal etsinler, şayet varsa bizim de  hakkımız  helali hoş olsun.” ifadelerini kullandı.
 
“GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR”

Bundan sonraki süreçte birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Arslan:

“Gün birlik ve beraberlik günüdür, büyük ve güçlü Elazığ için birleşme ve kaynaşma artık elzem olmuştur. Elazığ için beyaz bir sayfa açmanın vakti gelmiştir. Biz biriz, beraberiz. Büyük Elazığ için birlikte güçlüyüz.   İlimizin her anlamda kalkınması, ilk önce bölgemizdeki hızla gelişen iller ile rekabet edebilecek hızı yakalaması, daha sonra ise Türkiye'nin yatırım yapılabilir cazibe merkezlerinden birisi olması hak ettiği yere gelmesi adına  yarından itibaren kolları sıvayacağız. 

Sizlerin desteği ve duası olmadan bu işlerin başarılmasının güç olduğunun bilincindeyiz. Destek ve dua sizden hizmet etmek, Elazığ'ı layık olduğu yere taşımak ve başarmak bizden. Ben ve ekip arkadaşlarım samimiyetle verdiğiniz desteğinize layık olmaya çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 ELAZIĞ TSO SEÇİM SONUÇLARI İÇİN - TIKLAYIN 
 ETSO YÖNETİM SEÇİMLERİ NE ZAMAN YAPILACAK? - TIKLAYIN 

M.T


 
 
Etiketleretso etso seçimleri asilhan arslan idris alan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7445     EURO 6.4830     IMKB 99835     ALTIN 243,334    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:54
Güneş 06:16
Öğle 12:35
İkindi 16:02
Akşam 18:44
Yatsı 20:01