FETÖ İLE ORTAYA ÇIKAN GERÇEKLİK/YAHUDİ’NİN HİPNOTİZE GÜCÜ VE ŞİİLEŞEN SAADET PARTİSİ

Millî Görüş dışındaki tüm partiler FETÖ'ye destek verip destek aldılar. FETÖ'nün Yahudi'ye askerlik yaptığı 15 Temmuz'da net olarak görüldü / Şiileşen Saadetçiler zındıklıkta Gezicileri geçtiler. Cihangir İslam denilen mürtet kefere acaba ne yapsa ki; Saadetçiler "Sen ne yapıyorsun ya!" diyeler?..

04 Kasım 2018 Pazar 10:01 < GÜNDEM

FETÖ ile ortaya çıkan gerçeklik!

Millî Görüş dışındaki tüm partiler FETÖ'ye destek verip destek aldılar. FETÖ'nün Yahudi'ye askerlik yaptığı 15 Temmuz'da net olarak görüldü!

Erbakan "Bir kimse ya Millî Görüş'ün ya Yahudi'nin askeridir; ortası yok" demişti. Bu gerçeklik FETÖ ile net ortaya çıktı.

Biri eğer "Benden olmayan Yahudi askeridir" diyorsa, ya Mehdi'dir, ya kâfir; ortası yoktur. FETÖ haklı çıkardı ve Erbakan Mehdi'dir.

Yahudi'in (Deccal) legal gücü İsrail, illegal gücü ise Siyonizm'dir.

Erbakan (Mehdi) da zahiri gücü Millî Görüş partileriyle değil, batıni gücü ile Siyonist küresel düzeni yıktı ve Yeni Bir Dünya kuruluyor!

İman hakikatlerini en iyi açıklayan, inkârın tek dayanağı Evrim'i tümüyle çürüten Harun Yahya Siyonizm Deccalının belini kırıyor.

Yahudi’nin hipnotize gücü ve Şiileşen SP!

Her şeye aceleyle yüzeysel bakan günümüz insanı albenili bir ambalajda sunulan her inancı, fikri hak-batıl demeden alıp tüketiyor.

Yoz kültürle holiganlaştırılan insanlar hak-batıl ayırımı yapamıyor; aidiyet duygusuyla şeytanın peşinden fütursuzca koşturuyor.

Kamuoyu oluşturan Siyonist illüzyoncular toplumu hipnotize ederek algı yönetimi ile her istediğini sorgulatmadan benimsetiyor.

Bir görüş, düşünce, örgüt, organizasyon marka haline geldi mi; Yahudi ele geçirip tepe tepe kullanıyor, kimsenin ruhu bile duymuyor!

Yahudi illegal örgütleri, yapılanmaları bizzat kurar. Legal olanları ise ya başkalarına kurdurur, ya da mevcutları ele geçirir…

Yahudi'nin Saadet Partisi'ni ele geçirdiğini, amaçlarına hizmet ettirdiğini Saadetçilere anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor!

Yahudi, Saadetçileri topluca hipnotize etmiş; istediğini yaptırıyor. Birinden bir itiraz çıkmıyor.

Aman ya Rab; şu Şiileşen Saadetçiler zındıklıkta Gezicileri geçtiler. İnanılmaz bir şey!

Şu Cihangir İslam denilen mürtet kefere acaba ne yapsa ki; Saadetçiler "Sen ne yapıyorsun ya!" diyeler?

CHP devşirmesi SP'li çakma vekil C. Gayri Müslim yarın çıksa dese ki; "Bir PKK'lı ile asker arasında fark yoktur. İkisi de hak için mücadele ediyor!" Sizce ne olur? Söyleyelim; Öküz Saadetçiler yine akışlar!

Birlikte Has Parti'yi kuran Numan Kurtulmuş ile Cihangir İslam'ı kanlı bıçaklı yapan nedir? Saadetçiler neden Erdoğan'ı af etmedi de Cihangir'i af etti?

Açıkça Millî Görüş karşıtı politikalar izleyen Saadet Partisi kabuk yönetimini destekleyen Saadetçiler doktora tezi yapılmalıdır.

Saadet Partisi kabuk yönetim elinden içi saman dolu kuşa döndü. Biavnillahi Taala Millî Görüş ruhuyla yeniden dirilteceğiz!

AKP iktidarı İslam Âleminin ümidi Türkiye'mizi yönettiği için iyi yaptığında desteklemek, yanlışını eleştirmek durumundayız. Ancak bizim Partimiz Saadet'tir. İhanetin işgalinden kurtarmaya çalışıyoruz.

Millî Gazete manşetten ÇARE VAR diye bağırmış. Çare Yahudi'ye teslim olmanız değil; anahtarları El-Azizcilere teslim etmenizdir.

Zeki GEÇKİL

 MÜSLÜMANLAR ÖZGÜRLEŞTİ LAKİN KÖLELİK ANLAYIŞINDAN KURTULAMADI -TIKLAYIN  
Etiketlerzeki geçkil milli görüş erbakan saadet partisi siyonizm israil
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8006     EURO 6.5239     IMKB 96971     ALTIN 238,245    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:07
Güneş 05:35
Öğle 12:27
İkindi 16:10
Akşam 19:10
Yatsı 20:32