FIRAT ÜNİVERSİTESİ’NE YENİ WEB SAYFASI…

Fırat Üniversitesi web sayfasını yenileyerek, üniversitenin internet sitesinin daha modern görünmesi noktasında üniversiteye yeni bir yüz kazandırdı.

23 Temmuz 2013 Salı 03:20 < GÜNDEM
 
            Fırat Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından tasarımı değiştirilerek içeriği zenginleştirilen www.firat.edu.tr internet adresi yayın hayatına yeni hali ile devam edecek.

            Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Fırat Üniversitesi web sitesinin uzun zamandan beri yenilenmediğini belirterek, Fırat Üniversitesi’nin hem yurt içinde hem de yurt dışında tanıtımında önemli bir yeri olan web sitesini daha modern bir hale getirdiklerini söyledi.

            Rektör Prof. Dr Demirdağ, “Öğrencilerin ihtiyaçlarına, yenilenen tasarım sayesinde büyük ölçüde cevap veren web sitesi, artık ziyaretçilere daha kolay kullanımlı, görsel açıdan daha dikkat çekici ve daha zengin içerikli bir hal aldı. Güncelleştirilen ve geliştirilen web sitesi, Elazığ ve Fırat Üniversitesi`nin tanıtımında önemli bir yer alacak. Öğrencilerin ve siteyi dolaşmak isteyen ziyaretçilerin merak ettikleri tüm bilgilerin detaylı olarak yer aldığı sitede, öğrenci işlerinden, Elazığ ile ilgili tanıtıcı bilgilere, Fırat Üniversitesi ile ilgili haberlere ve duyurulara ulaşılabilecek” dedi.

O.G.


YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Halil Avanaş - 30 Ekim 2018 Salı 09:09
    Adalet bölümüne yatay geçiş yapmayı düşünüyorum
  • Yusuf - 23 Temmuz 2013 Salı 03:28
    Eski siteye insan utanıyordu girmeye... Şimdi yenilendi ve daha pratik bir site haline geldi. Bünyesinde yüzlerce yazılımcı barındıran üniversitenin önceki gibi ilkel bir siteyi nasıl kullanıldığı hiç eleştirilmedi. Çünkü önceki yönetimlere kafatasçı zihniyetler hâkimdi. Şimdi yenilenmiş bir siteye sadece Atatürk resmi kalktığı için tepki gösteriliyor. Atatürk resmi olsun çöplük olsa sesleri çıkmaz. Bu zihniyet bunu kasıtlı ve bilinçli yapıyor. Amaç Türkiye gelişmesin, büyümesin. Atatürk de arkasına saklandıkları paravanları... Yazıklar olsun.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:33
Güneş 06:58
Öğle 12:14
İkindi 14:54
Akşam 17:18
Yatsı 18:37
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3165     EURO 6.0196     IMKB 93297     ALTIN 208,567