GİZEMLİ KAYIP CEMAL KAŞIKÇI / DEĞERLENDİRMEYE DEĞER GELİŞMELER

Siyonist gazete Washington Post yazarı Cemal Kaşıkçı olayında MOSSAD ve İsrail'i ağzına alan pek yok / Değerlendirmeye Değer Gelişmeler!

09 Ekim 2018 Salı 21:49 < GÜNDEM

Gizemli Kayıp Cemal Kaşıkçı!

Siyonist gazete Washington Post yazarı Cemal Kaşıkçı'yı dünyada öldürme kararı verecek ve bunu uygulayacak tek istihbarat örgütü MOSSAD ama İsrail'i ağzına alan pek yok!

Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF), 2017 yılı için küresel raporunda dünyada 65 gazeteci ve medya çalışanının öldürüldüğünü açıkladı!

Hiçbiri Cemal Kaşıkçı kadar dünyaya mal olmadı. Neden? Yahudi medyası propagandasın yapmaya değer bulmadığı için!

Nişanlısına, "Başıma bir iş gelirse Yasin Aktay'ı ara" diyen Cemal Kaşıkçı başına bir şeylerin geleceğini bile bile neden Suudi İstanbul Konsolosluğuna gitmekten vazgeçmedi?

Yaşadığı ABD'de Suudi Büyükelçilik ve Konsolosluklara her türlü yasal müracaat imkânı varken Cemal Kaşıkçı niçin Türkiye'deki Suudi Arabistan diplomasisini tercih etti?

Suudi rejimine muhalif olan gazetecileri bekleyen tehlikelerin neler olduğunu bilmemesi mümkün olmayan Cemal Kaşıkçı, daha güvenli olabileceği ABD yerine niye Türkiye'yi tercih etti?

İsrailli gazeteci Yossi Melman, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın ortadan kaybolmasının MOSSAD operasyonu olduğunu yazdı! Ancak attığı tweeti kısa süre sonra paylaşımdan sildi!

Ortadan kaybolan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Suudi yönetiminin İsrail'le iyi ikili ilişkiler kurma girişimlerine en sert tepkiyi veren gazeteci olduğu biliniyor!

50 yıldır Irak ve Afganistan'da; 90 yıldır Filistin'de milyonlarca Müslümanın kanının dökülmesini sadece izleyen BM İnsan Hakları Ofisi, Cemal Kaşıkçı vakasının kısa sürede çözümü için Türkiye ve Suudi yönetimine çağrı yaptı!

Kaşıkçı ailesi, aslen Kayserili Suudi vatandaşı bir aile! Galler prensesi Diana ile birlikte şüpheli bir trafik kazasında ölen Mısırlı Dodi El Fayed da Kaşıkçı ailesi mensubu!

Cemal Kaşıkçı vakasına dünyada duyarsız kalan iki ülke politikacısı var!

Birincisi İsrail hükümeti, ikincisi İngiliz Temel!

İlginç değil mi?

Değerlendirmeye Değer Gelişmeler!

Erbakan, bir boğaz gezintisinde eliyle yalıları göstererek: " Gün gelecek İstanbul Boğazındaki yalılarda Müslümanlar oturacak" dedi! Malum boğaza nazir 600 yalının büyük çoğunluğu Sabetayist Yahudi para baronlarının elinde!

Ancak Erbakan'ın dediği gerçekleşmeye başladı! Boğaza nazir 60 yalıya Katar ve Körfez ülkeleri talip!

Abdestli Siyonist Dilipak kükredi! Türkiye, Cemal Kaşıkçı'nın hesabını ağır şekilde sorsun! Kimden sorsun Dilipak? İsrail'den mi? Suud'dan mı?

Atatürk'e hakaret eden Safiye İnci'ye 2 yıl 6 ay hapis cezası verdi!

"İnsan dışkısı yedirmek işkence olamaz" diyen maymundan türeme Celal Şengör, Kanuni'ye salak, Y. Sultan Selim'e de ahmak dedi!

Ceza var mı? Yok! Neden? Çünkü Türkiye Cumhuriyeti Siyonizm'in örtülü kumandasında Batının vesayeti altında kripto Sabetayist Yahudi oligarşisi şeklinde kuruldu!

16 yıldır her seçimin kaybedeni, sahibinin sesi, para baronlarının beslemesi, istihbarat örgütlerinin manipüle mekanizması sözde anket firmaları 2019 yerel seçimlerde şimdiden İstanbul, İzmir ve Ankara'yı CHP'ye verdiler bile...

Yahudi medyasının manipülasyon gücüne etkili bir örnek! Haberin başlığı şu: "Prens Harry'e büyük şok! Bilgisayarında çocuk pornosu ve tecavüz görüntüleri çıktı.

Şimdi bu haberi okuyan ne düşünür? Prens Harry bir cinsel sapık. Ancak haberin detayına indiğinizde Prens Harry'in eski korumasının bilgisayarından bahsedildiğini anlıyorsunuz! Haberin manşette veriliş biçiminde hedefin Prens Harry olduğu açık. Ancak olayın Prens ile hiçbir ilgisi yok!

Yeni Şafak yazarı Kemal Öztürk, kutsal beldeler işgal altında olduğu için DİB ile İslam alimlerine Hac farizasının farz olmadığına dair bir fetva yayınlamalarını istedi! Atatürk heykellerinin ülkeyi baştanbaşa donattığı ve resmi törenler ile Kemalist ritüellerin tüm Müslümanlara dayatıldığı Türkiye ne kadar özgür?

15 Temmuz davasında ifade veren 15 Temmuz'da Hava Kuvvetleri Kurmay Başkanı Vekili olan emekli Tümgeneral Cevat Yazgılı, eski HKK Akın Öztürk'ün darbe gecesi, "İsrail bizi sattı" dediğini duyduğunu söyledi! Yani 15 Temmuz darbesinin rejisörü İsrail demek bu!

Yeni Akit yazarı Ahmet Maranki, Payitaht Abdülhamid dizisini hedef almış!

Dünya tarihinde Osmanlı'nın Siyonizm tarafından planlı ve programlı şekilde içeriden devşirilen İttihatçı hain paşaların gayretiyle yıkıldığını, hedefin İsrail'in kurulması olduğunu, Abdülhamid'in muhteşem kişiliği, imanı ve siyasi dehasından örnekler verildiği, Rothschild hanedanının açıktan hedef gösterildiği ilk dizi olan Payitaht Abdülhamid, Yeni Akit'ten Maranki'ye niye battı? Yoksa sen de mi Kriptosun Maranki?

Londra Merkezli Bluebay Stratejisti Timothy Ash, Başkan Erdoğan'ın kurullara yaptığı atamaların hayal kırıklığı olduğunu söyledi! İngilizleri hayal kırıklığına uğratan bir devlet ve başkan sahibi olduğumuz için mutluyuz!
 
Mesud AKGÜL

 WASHİNGTON POST YAZARI CEMAL KAŞIKÇI OLAYININ ARKASINDA KİM VAR - TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül israil medya siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4548     EURO 6.2122     IMKB 103053     ALTIN 230,948    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:57
Güneş 06:19
Öğle 12:36
İkindi 16:01
Akşam 18:42
Yatsı 19:59