GÜLAÇ/ “GENEL KURULA İHTİYAÇ VAR”-MERTAN/ "ELAZIĞSPOR İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Elazığspor Hukuk İşleri Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç haftalık basın toplantısında Elazığspor gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu...

12 Eylül 2017 Salı 16:08 < SPOR

Av. GÜLAÇ: “GENEL KURULA İHTİYAÇ VAR!”

Elazığspor Hukuk İşleri Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç haftalık basın toplantısında Elazığspor gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu...
 
Elazığspor Basın Sözcüsü Av. Cengiz Gülaç haftalık basın toplantısı için genç forvet Mertan Caner Öztürk ile birlikte kameralar karşısına geçti.

Denizli galibiyetinin moraliyle Balıkesirspor maçına hazırlandıklarını ifade eden Av. Cengiz Gülaç:

“Bu hafta Balıkesir karşısında inşallah iyi bir sonuçla ayrılırız. Passolig’de zaman zaman sıkıntılar oluyor. Kulüple ilgili olmayan, Passolig’den kaynaklanan sıkıntılar. Transferin son gününde Ahmet Aras’ı transfer ettik beklentimiz de var kendisinden.

Sezgin Coşkun’la bonservissiz anlaştık. İnşallah o da başarılı olacak. Bazı transferlerimiz eleştiriliyor. Kehinde örneği çok veriliyor. Bizden talep ettiği para 600 Bin Euro’yu buluyordu. 400 Bin Euro bizim para verdiğimiz oyuncu yok. Takım içi dengeleri sağlamamız lazımdı” şeklinde konuştu.

“Önümüzde Somut Bir Takvim Yok”

Somut olarak Olağanüstü Genel Kurul hazırlıkları olmadığını ancak ihtiyaç duyduklarını kaydeden Gülaç:

“3-4 aydır bunu dile getiriyoruz. Daha güçlü bir yönetim olsun diye uğraşıyoruz. Bizim hiç toplantılara gelmeyen yöneticilerimiz var. Karar alamıyoruz, istişare edemiyoruz. Bazı olaylar kongre sürecini etkiledi. Somut bir takvim yok önümüzde. Alırsak kamuoyu ile paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

Galibiyet Primi 5 Bin TL

Av. Gülaç son olarak, iç ve dış saha galibiyet primlerini 5 Bin TL olarak belirlediklerini sözlerine ekledi.

MERTAN/ "ELAZIĞSPOR İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Elazığspor’un genç forveti Mertan Caner Öztürk, bugün düzenlenen basın toplantısında ilk defa kameralar karşısında Elazığspor ile ilgili fikirlerini açıkladı.

3’te 3 yaptıklarını ve güzel bir seri yakaladıklarını belirten Elazığspor’un genç golcüsü Mertan Caner Öztürk:

“Balıkesirspor’u da yenerek 4’te 4 yapacağız inşallah. Balıkesirspor’u yenersek ilk iki için çok büyük avantaj sağlayacağız. Haftalar ilerledikçe rakiplerle puan farkı artacak. Üst ile alt arasında kopmalar olacak. Bu haftada taraftarımızın desteğiyle galip geleceğimizi düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

“Daha İyisini Yapabileceğimi Düşünüyorum”

Forvet hattındaki takım arkadaşlarının kaliteli isimler olduğuna dikkat çeken genç oyuncu, “Aramızdaki rekabet her zaman sahaya olumlu yansıyacaktır. Rekabetin olduğunu hissediyoruz. Bu her zaman faydalı olacaktır. Her zaman mücadele ederim. Savaşmaktan kaçmam. Yapım bu şekilde. Hocamız şans verdikçe Elazığspor için elimden geleni yapacağım. Daha da üstüne koyacağımın farkındayım. Daha iyisini yapabileceğimi düşünüyorum. İnşallah bu sezon hem Elazığspor, hem de benim için iyi geçer” dedi.

 ELAZIĞSPOR’DA ŞOK-BAŞKAN ve 2. BAŞKAN AKP’DEN İHRAÇ EDİLDİ - TIKLAYIN 
 
Etiketlerelazığspor yönetimi cengiz gülaç mertan caner öztürk
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:22
Güneş 05:07
Öğle 12:35
İkindi 16:28
Akşam 19:52
Yatsı 21:29
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7932     EURO 5.6125     IMKB 94082     ALTIN 189,679