GÜMRÜK VE TİCARET BAKANI BÜLENT TÜFENKÇİ ELAZIĞSPOR TESİSLERİ’NDE

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi Elazığspor tesislerine yaptığı ziyaretin ardından kongre için Baskil ilçesine gitti.

19 Ağustos 2017 Cumartesi 14:28 < SPOR

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi bir dizi gezi programı ve ilçe kongreleri için Elazığ’a geldi...

Bakan Tüfenkçi’yi Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, TBMM Divan Üyesi ve Ak Parti Milletvekili Ömer Serdar, Ak Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Kartaş karşıladı.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi Elazığ’daki ilk ziyaretini Elazığspor tesislerine gerçekleştirdi.

Bakan Tüfenkçi ziyaretinde Elazığspora başarılar diledi. Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş Bakan Tüfenkçi’ye üzerinde adının yazılı olduğu 23 numaralı Elazığspor formasını hediye etti.

“Elazığ potansiyel itibariyle Süper Lig'i hak eden bir ildir”

Elazığspor’un bölgenin köklü kulüplerinden biri olduğunu belirten Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci:

“Elazığspor’un geçmişi başarılarla doludur. Süper Lig'de hem Elazığ’ı hem bölgeyi temsil etmiş bir ilimizdir. İnşallah bu sene Elazığsporumuz’dan büyük başarılar bekliyoruz. Elazığ potansiyel itibariyle Süper Lig'i hak eden bir ildir. Elazığspor da bunu gerçekleştirecek bir güçtedir” dedi.

“Elazığspor, bugüne kadar çok zorları başardı”

Şehrin kenetlenmesi halinde Elazığspor’un Süper Lig'e çıkabileceğini ifade eden Bakan Tüfenkci:

“Biz de her daim yanındayız. Süper Lig'e ve hak ettiği yere gelecek. Burada yapacağı mücadele ile sadece Süper Lig’de değil, Avrupa’da da kendinden söz ettirecek bir potansiyel var. Spor, tüm bileşenlerini bir araya getirseniz de eğer o takım o havayı yakalamazsa başarıyı yakalamak zor olur.

Elazığspor, bugüne kadar çok zorları başardı. Puanları silinmişti ve bir kısmını geri aldı. Transfer yasağı gelmişti ve o yasağı kaldıran ilk kulüplerden oldu. Belediye başkanı ve şehrin ileri gelenleri, ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Birlik ve beraberlik içerisinde Elazığspor’u Süper Lig’de görmek istiyoruz. Kendilerine başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi Elazığspor tesislerine yaptığı ziyaretin ardından kongre için Baskil ilçesine gitti.
 


 
Etiketlerbakan elazığspor çetin oktay kaldırım mücahit yanılmaz sedat karataş
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:17
Güneş 05:00
Öğle 12:26
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:15
DÖVİZ KURLARI
USD 4.5836     EURO 5.3954     IMKB 102258     ALTIN 190,236