Anasayfa » Gündem
Abdulhamid’in ayaklanan öğrencilere yaptığı duygu dolu konuşma
Payitaht Abdulhamid dizinin en vurucu sahnesi: Abdülhamit'in protestocu öğrencilere yaptığı konuşma oldu. "Huzur istiyoruz padişahım" diyen öğrencilere seslenen Abdülhamit şunları söyledi...
KYK'lı Öğrencilerden Yaşlılar Haftası Etkinliği
Elazığ Kredi Yurtlar Kurumu bünyesinde bulunan Sare Ana Kız Öğrenci Yurdu, Hazar Kız Öğrenci Yurdu, Harput Kız Öğrenci Yurdu ve Şah Cihan Sultan Kız Yurdu öğrenci ve çalışanları Yaşlılar Haftası kapsamında bir dizi etkinliklere imza attılar.
BİLGEM KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI ZİYARET
22-28 Mart Acil Tıp Teknisyenleri (ATT) haftası kutlamaları kapsamında , Elazığ Özel Bilgem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Acil Tıp Teknisyenliği Bölümü öğrencileri Meslek öğretmenleri Esra Aydemir ve Figen Işık'ın öncülüğünde ilimizde görev yapan 14nolu 112 istasyonunu ziyaret ederek, çalışanların Acil Tıp Teknisyenleri Haftasını kutladılar.
Savunma sanayi zirvesi Elazığ’da yapılacak
Savunma Sanayi Zirvesi Elazığ’da yapılacak. Zirvede Elazığ’daki yatırımların da ele alınacağı bildirildi…
Merhum Hamza Yanılmaz Dualarla Anıldı
Elazığ eski Milletvekili ve iki dönem Elazığ Belediye Başkanlığı görevinde bulunan merhum Hamza Yanılmaz, vefatının 6. Yıl dönümünde Mevlid-i Şerif ve dualarla anıldı...
EL-AZİZ’DEN TOPAL’A HAYIRLI OLSUN
Gazetemiz ve Her Ay Elazığ Aktüel Dergisi İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil KYK Ömer Bilginoğlu Öğrenci Yurdu Müdürlüğü’ne atanan Kayahan Topal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başbakan Binali Yıldırım Elazığ’da Vefa Buluşmasına katıldı
"Vefa Buluşması" programı Başbakan Binali Yıldırım ve Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın katılımıyla gerçekleştirildi. Başbakan Binalı Yıldırım: "Elaziz insanı merttir, sözünün eridir, dürüsttür. Biz her zaman Elaziz'e güvendik, Elaziz de bize güvendi. Biz Elazığ'ı severiz, Elazığlı da bizi sever." dedi.
BAŞKAN YANILMAZ, SAHA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, havaların ısınmasıyla birlikte hız kazanan saha çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu…
A9 TV’DEN EL-AZİZ’E ZİYARET
A9 TV Elazığ Temsilcileri Gülhan ve Tülay Yücasu kardeşler Gazetemiz ve Her Ay Elazığ Aktüel Dergisi İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’i ziyaret etti. Yücasu kardeşler ziyaretlerinde Harun Yahya imzasıyla yayımlanan 3 yeni kitabı da hediye ettiler.
Başbakan Binali Yıldırım’da Elazığ’da önemli açıklamalar
Elazığ'da Kanal 7 ve Ülke TV'nin canlı yayınına konuk olan Başbakan Yıldırım; "İstanbul ne kadar güvenliyse Londra da o kadar güvenli", "Terör batıda paranoyaya dönüşmüş durumda"
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:50
Güneş 06:14
Öğle 12:37
İkindi 16:03
Akşam 18:46
Yatsı 20:03
DÖVİZ KURLARI
USD 3.6117     EURO 3.9021     IMKB 90383     ALTIN 144,409         Aktif Anket Yok...