Anasayfa » Gündem
KÖPEKLER YAŞLI KADINI ÖLDÜRDÜ
Çeşmeden su aldıktan sonra evinde dönerken köpeklerin saldırısına uğrayan yaşlı kadın hayatını kaybetti.
Turgut Tunç, Harput Eğitim Merkezi'ne müdür olarak atandı
Yozgat Eğitim Merkezi Müdürlüğünü başarı ile yürüten TUNÇ bir süredir boş olan Harput Eğitim Merkezi Müdürü olarak atandı.
Elazığ Müftülüğü-Camilerimizde Mukabele Geleneği Sürüyor
Elazığlılar, Ramazan ayı boyunca Kur'an-ı Kerim’i hafızlardan dinlemenin hazzını yaşıyor.
Palu Belediye Başkanı nasıl seçilecek?
Yüksek Seçim Kurulu’nun Palu’da Belediye Başkanı Efrayim Ünalan’ın mazbatasının iptal edilmesinin ardından gözler şimdi yeni seçilecek belediye başkanına çevrildi...
SP’nin Paganist CHP Aşkı-TÜSİAD Erdoğan Savaşı!
Çamlıca Camii'ne kırmızı görmüş boğa gibi saldıran Karazangoçoğlu; niye CHP'nin paganist/ilkel heykel dikme aşkına karşı suskun?
TEİAŞ GENEL MÜDÜRÜ ELAZIĞ’DA
TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım Bölge Müdürlüğünün ilimizde düzenlediği iftar programına katıldı. İftar programına Bölge Müdürü Ahmet SARAÇ ev sahipliği yaparken, yemeğe TEİAŞ çalışanları ve misafirlerin yoğun katılımı oldu.
Elazığ Müftülüğü “Ramazan Buluşmaları Programı” Gerçekleştirildi
Diyanet İşleri Başkanlığı, Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün “Ramazan Buluşmaları” başlığıyla yürüttüğü vaaz ve irşat programları devam ediyor…
TOKİ KURALARI 22 MAYIS’TA ÇEKİLİYOR
Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimler Derneği Başkanı Mehmet Kayabaş, Bizmişen Aşağı Holpenk Mahallesi 2. Etap 2. Bölge toplu konut projesinde hak sahibi belirleme kurasının 22 Mayıs Çarşamba günü yapılacağını belirtti.
136 OKULDA ORTAK SINAV
İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından 136 okulda ortak sınav uygulaması yapıldı. Öğrencilerin sınav sonuçları ikinci yazılı sınav sonuçları olarak işlenecek.
AKSA FIRAT ELEKTRİK BASINLA İFTARDA BULUŞTU
Elazığ, Malatya, Tunceli ve Bingöl’de kesintisiz elektrik tedariki parolasıyla hizmet veren Aksa Fırat Elektrik, Elazığ basınına özel olarak düzenlenen iftar yemeğinde gazetecilerle bir araya geldi.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0227     EURO 6.7228     IMKB 86923     ALTIN 247,537    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:19
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:39
Yatsı 21:13