Anasayfa » Gündem
SALON SOSYALİSTLERİ VARDI, ŞİMDİ DE SALON SAADETÇİLERİ!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor…
KUTUPLAŞMA OLMASA AKP İKTİDARDAN HİÇ DÜŞMEZ
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in toplumdaki kutuplaşmayı gerçekleştirip suçunu AKP iktidarına atan Beyaz Türkler'i ve kutuplaşmayı anlattığı yazısı…
ERBAKAN'IN KURDUĞU MİLLÎ DERİN DEVLET TÜRKİYE'Yİ YÖNETİYOR
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
"DÜRÜST OLMAK GEREKİRSE"
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Saadet Partisi kabuk yönetiminin yeni belirlediği “Dürüst Olmak Gerekirse” sloganıyla üstünü örtmeye çalıştığı yamuklukları deşifre ediyor.
KÖLELİK VE YANAŞMACI YAŞAM GENLE, KANLA, IRKLA ALAKALI DEĞİLDİR
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
JANDARMA’DAN İÇMELİ ÖĞRENCİLERE EĞİTİM
İl Jandarma Komutanlığı Çocuk ve Kadın Kısım Amirliği tarafından Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında bulunan İçme İlk ve Ortaokulunda 120 öğrenciye Öğrencilerin Dikkat Etmesi Gereken Kişisel Güvenlik ve Suçtan Korunma Yöntemleri hakkında eğitim semineri verildi, iz takibinde yetiştirilmiş köpek tarafından gösteri düzenlendi.
HEMŞİRELERE YURTDIŞI MÜJDESİ
Fırat Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü mezunları imzalanan protokol ile Almanya’da çalışabilecek.
SOĞAN-PATATES FİYATLARINI KÂBUS GİBİ GÖSTERİYOR!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in İsrailci medya ve akademiyanın dış güç gerçeği ve beka sorununu hokuspokusla yok edip soğan-patates fiyatlarını kâbus gibi göstermesini konu edindiği paylaşımlarını okurlarımız için derledik.
KOMPLO MU ATEŞ DUMAN OLAYI MI AYDINLATILMALI
Sosyal medyada, televizyonlarda, gazetelerde Şerifoğulları’nın adaylıktan çekileceği iddiası birinci haber oldu ama sonrasında siyasilerden yalanlama geldi. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla olay yeni bir boyut kazandı.
AKP MADEN ADAYI ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ
AKP Maden Belediye Başkan Adayı Ekrem Kaçar iş yoğunluğu ve sağlık sorunlarını gerekçe göstererek seçimlere girmeme kararı aldığını yaptığı açıklamayla duyurdu.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8254     EURO 6.5527     IMKB 96216     ALTIN 239,897    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:01
Güneş 05:31
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:36