Anasayfa » Gündem
Elazığ Müftülüğü’nde Temel Aile Bilinci Eğitimi Seminerleri Başladı
Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Kur'an ve sünnet eksenli, sahih dini bilgi çerçevesinde ailenin kurulması, korunması ve güçlendirilmesi konularında yürüttüğü çalışmalar devam ediyor…
TARIMA DAYALI İHTİSAS BESİ ORGANİZE SANAYİ KURULUYOR
İlimizin ve bölgemizin, tarım ve hayvancılığına büyük katkı sağlaması beklenen Tarıma Dayalı İhtisas Besi Organize Sanayi bölgesi projesi onaylandı.
ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİ’NDE YENİ TABELA ASILDI
1 Ağustos 2018 tarihinde Elazığ Şehir Hastanesi isim ve tabelası ile Türkiye’nin 6.ncı Şehir Hastanesi olarak hizmete giren ve daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile ilimizin gururu Şehit Polis Fethi Sekin adı verilen Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nin değiştirilen yeni tabelası asıldı.
VESAYETÇİ KEMALİST REJİMİN ERBAKAN'IN YAKIN ÇEVRESİNE YERLEŞTİRDİĞİ İŞBİRLİKÇİ AJANLAR
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
AKP'NİN YENİ YÖNETİM LİSTESİ BELLİ OLDU
AKP Elazığ İl Yönetimi belli oldu.
PROF. DR. AÇIK, WOMAN TV’NİN KONUĞU OLDU
Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, Türkiye’nin kadın televizyonu Woman TV’de yayınlanan “Eko Kadın” programına katıldı. Prof. Dr. Yasemin Açık, programda; Elazığ’a yaptığı yatırımlar ile kadınların çalışmaya hayatındaki ve kalkınmadaki rolüne ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
TÜİK BÖLGENİN RAKAMLARINI AÇIKLADI
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanlığı tarafından Malatya, Elazığ, Bingöl, Tunceli illerinin dâhil olduğu bölgemizdeki araç / konut alım satım, ithalat ihracat oranları gibi istatistikler yayınlandı. Yayınlanan istatistiklerde Türkiye geneli bazı bilgilere de yer verildi.
ABD'YE KARŞI TÜRKİYE'Yİ SAVUNMAYAN 2. SINIF VATANDAŞTIR!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
SP kabuk yönetimi ve Milli Gazete ihanetin zirvesinde!
Erdoğan'ın seçim kampanyasının temel sloganı, "94 ruhuna dönüş!" Yani Milli Görüş belediyeciliği! Milli Gazeteye bu batmış!..
ELAZIĞ BELEDİYESİ İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 3'DE 3 YAPTI
İşitme Engelliler Süper Liginde Mücadele eden Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü sezonun üçüncü maçından da galibiyetle ayrıldı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.8254     EURO 6.5527     IMKB 96216     ALTIN 239,897    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:01
Güneş 05:31
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:36