Anasayfa » Gündem
FIRAT ÜNİVERSİTESİ KARİYER FUARI’NDA
Fırat Üniversitesi, 19 Mart tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen Güneydoğu Bölgesel Kariyer Fuarına katıldı. 100’ye yakın özel ve kamu kurumunun katıldığı fuarda çok sayıda sunum ve atölye gibi kariyer etkinliği gerçekleştirildi.
Yeni Zellanda'lı katilin Türkiye mesajları ve içimizdeki hainler!Milli Gazete'nin Siyonist Sevgisi
Yeni Zellanda'lı katilin Türkiye mesajları ve içimizdeki hainler! Milli Gazete ınternet sayfasında 7 sütuna manşetten Arap düşmanı ilan ettiği Haham Ettinger'in ölümünü haber yapmış!
ŞEHİR HASTANESİNDE GELENEKSEL TEDAVİ
Fethi Sekin Şehir Hastanesinin hizmete başlamasıyla Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ünitesi de şehir hastanesine taşınarak yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor.
HAK'KI ÜSTÜN TUTMAK, SAVUNMAK, ONUN İÇİN FEDAKÂRLIK YAPMAKTIR
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.
Yeni Zelanda’daki Vahşi Katliamda Şehit Olanlar İçin Elazığ'da Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
Yeni Zelanda'da Cuma namazı sırasında yaşanan terör saldırısında hayatını kaybeden 49 masum can için Elazığ İzzetpaşa Camii'nde gıyabi cenaze namazı kılındı…
Yeni Zellanda katliamının görülmek istenmeyen kodları!
Yeni Zellanda katliamı hakkında İsrail ve Siyonizm'e vurgu yapmayan kim olursa olsun diğer ifadeleri boş laf, kuru gürültüdür!
VAHŞİ BATI DÜNYAYI SÖMÜRDÜ
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
TUNÇ: BAŞKAN ADAYI ULUSOY’UN PROJELERİ GURBETTEKİ HEMŞERİLERİMİZİ SEVİNDİRDİ
AKP Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy 3 bin kişinin katıldığı büyük bir toplantıyla projelerini açıkladı. Programa katılan Elazığ Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Tunç projelerin Avcılar’da yaşayan Elazığlılar tarafından büyük bir mutluluk ve heyecanla karşılandığını belirtti.
BU SOMUT BEKA SORUNU NEDEN ALGILANAMIYOR?
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
KYK GÖNÜL SOHBETLERİNİN KONUĞU REKTÖR DEMİRDAĞ OLDU
Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu Elazığ Ömer Bilginoğlu Yurt Müdürlüğü tarafından başlatılan KYK Gönül Sohbetleri Programının ilk konuğu Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbettin Demirdağ oldu.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7769     EURO 6.5197     IMKB 94158     ALTIN 257,491    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:00
Güneş 04:51
Öğle 12:30
İkindi 16:24
Akşam 19:58
Yatsı 21:41