Anasayfa » Gündem
YRP’lilerin Gündemini Kim Belirliyor?/Türkiye ile İsrail güçlerini test ediyor!
F. Erbakan; ülke/bölge/dünya meseleleri ile ilgili projeksiyon tutmayınca YRP'lilerin fikri alt yapısını Yahudi medyası belirliyor / Maduro'nun BM Genel Kurulunda Filistin'e verdiği destek konuşmasına bakıldığında neden Siyonizm'in hedefinde olduğu anlaşılıyor!
TÜRKİYE'NİN KÜRESEL GÜCÜNÜ TEST ETME ZAMANI!
Başkan Maduro'yu ABD devirmeye, Türkiye iktidarda tutmaya çalışıyor. Bu olayla Türkiye'nin küresel gücünü test etme zamanı...
SAADET PARTİSİ'İNİ YEZİD'TEN KURTARACAĞIZ!
Yahudi işgalinde olsa da Partimiz Saadet; kurtaracağız. Bahçeli gibi iktidarın şahsiyetli milli dış politikasını da destekliyoruz. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor...
BİRLEŞEN MÜDÜRLÜKLERİN TANIŞMA TOPLANTISI
Cumhurbaşkanlığının 703 no’lu Kanun Hükmündeki Kararnamesi gereğince Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Kredi Yurtlar Kurumunun birleştirilmesinden dolayı iki kurumun adaptasyonu ve entegrasyonu çerçevesinde bir değerlendirme ve tanışma toplantısı gerçekleştirildi.
Elazığ 3. Etap Tokilerin imzası atıldı
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın girişimleri ile Memur-Sen 3. Etap TOKİ Konutları için ilk imzalar atıldı...
Vali Kaldırım Sanayi Mahallesi’nde
Vali Çetin Oktay Kaldırım, ilimiz Sanayi Mahallesi'nde "Bakkallara Bakakalma, Sev Say Yaşat" projesi kapsamında ensafları ziyaret etti.
Yahudi medyasının İngiliz Temel aşkı/YRP asla milli görüşü temsil edemez!
Yahudi medyasının İngiliz Temel aşkı / YRP asla Milli Görüşü temsil edemez! / Kim Erbakan ve 2. Abdülhamid düşmanıysa onlar İsrail'in köpeğidir / Davos; mahalle kahvehanesine dönüştü!..
PALU’DA ÇEKTİ DÜNYADA GÜNDEM OLDU
Doğru zamanda, doğru yerde olmaktır fotoğrafçılığın altın kuralı… Elazığ Palu doğumlu Enver Hancı da doğru zamanda doğru yerdeydi, düşünmeden deklanşöre bastı. Ve o fotoğraf bir anda dünyada gündem oldu. Hancı; The Guardian, El-Cezire, The Telegraph gibi dünyanın önde gelen ajanslarında yayınlanan fotoğrafın hikayesini El-Aziz’e anlattı.
SERVİKS KANSERİ FARKINDALIK ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından "Serviks Kanseri Farkındalık Ayı" kapsamında toplum tabanlı taramaları yaygınlaştırmak ve farkındalık oluşturmak üzere ilimizde çeşitli etkinlikler düzenlendi.
FIRAT ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYENLERİNİN PROJE BAŞARILARI DEVAM EDİYOR…
Fırat Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından hazırlanan TÜBİTAK Uluslararası İşbirliği Projesi ile TÜBİTAK 1001 projesi kabul edildi.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12