Anasayfa » Gündem
TÜİK NÜFUS iSTATiSTiKLERİNİ PAYLAŞTI
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanlığı tarafından hazırlanan “ Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Sonuçları, 2018" istatistikleri basınla paylaşıldı. Paylaşılan istatistiklerde ilginç bilgiler var.
TÜRKİYE BOP'U ENGELLEDİ
Toplumuna ihanet etmekte olan bir lider aç kurdun çobansız koyun sürüsüne verdiğinden daha çok zarar verir. Osmanlı Devletini İttihatçı ihanet çetesi bitirdi. İttihat ve Terakki Cemiyetini Sabetayist Yahudiler Selanik'e kurdular.
AKP İKTİDARININ İCRAATINI TAYİP ERDOĞAN'DAN BAŞKA ANLATAN YOK!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor...
MİLLİ BEKA HAREKETİ NURETTİN KAYA’YA EMANET
Milli Beka Hareketinin İl Başkanlığına iş adamı Nurettin Kaya atandı.
ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ FAHRETTİN COŞKUN VEFAT ETTİ
İlimizde 2008 – 2011 yılları arasında 4 yıl boyunca başarılı bir Emniyet Müdürlüğü görevi yürüten Fahrettin Coşkun vefat etti.
METEOROLOJİ’DEN FOTOĞRAF YARIŞMASI
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 23 Mart Dünya Meteoroloji Günü etkinlikleri kapsamında “Güneş, Dünya ve Hava” konulu bir fotoğraf yarışması düzenliyor.
Elazığ Müftülüğü’nde Temel Aile Bilinci Eğitimi Seminerleri Başladı
Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Kur'an ve sünnet eksenli, sahih dini bilgi çerçevesinde ailenin kurulması, korunması ve güçlendirilmesi konularında yürüttüğü çalışmalar devam ediyor…
TARIMA DAYALI İHTİSAS BESİ ORGANİZE SANAYİ KURULUYOR
İlimizin ve bölgemizin, tarım ve hayvancılığına büyük katkı sağlaması beklenen Tarıma Dayalı İhtisas Besi Organize Sanayi bölgesi projesi onaylandı.
ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİ’NDE YENİ TABELA ASILDI
1 Ağustos 2018 tarihinde Elazığ Şehir Hastanesi isim ve tabelası ile Türkiye’nin 6.ncı Şehir Hastanesi olarak hizmete giren ve daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile ilimizin gururu Şehit Polis Fethi Sekin adı verilen Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nin değiştirilen yeni tabelası asıldı.
VESAYETÇİ KEMALİST REJİMİN ERBAKAN'IN YAKIN ÇEVRESİNE YERLEŞTİRDİĞİ İŞBİRLİKÇİ AJANLAR
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7907     EURO 6.5797     IMKB 95421     ALTIN 265,225    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:02
Güneş 04:53
Öğle 12:31
İkindi 16:26
Akşam 19:59
Yatsı 21:42