Anasayfa » Gündem
YENİ BİR DÜNYA 2023'TE ETE-KEMİĞE BÜRÜNDÜĞÜNDE İNSANLIK ERBAKAN'IN BEKLENEN MEHDİ OLDUĞUNU KABULLENE
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
ABDULLAH GÜL'E MOSSAD İŞİ BİR SUİKAST GİRİŞİMİ
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
HANGİ PARTİYE OY VERELİM? NEDEN SP? NEDEN AKP? NEDEN MHP?
31 Mart Seçimlerinde hangi partiye niçin oy verelim...
İZZETPAŞA MAHALLESİ’NDE DOĞALGAZ PATLAMASI
Merkez İzzetpaşa Mahallesi’nde doğalgazdan olduğu düşünülen bir patlama meydana geldi. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken apartmanda bulunan 3 kişi dumandan zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.
EKLEMLERİMİZİN 4 ÖNEMLİ DÜŞMANI!
Özellikle diz ve kalça ekleminde görülse de, omurga ile elleri de tutabiliyor. Hastayı her gün ağrı kesici almaya zorlayan, günlük işlerini yapamayacak kadar şiddetli hareket kısıtlılığı oluşturabilen bu hastalığın adı; osteoartrit, toplumdaki bilinen adıyla “eklem kireçlenmesi”
DAİB Heyeti BAU İnşaat Fuarına Katıldı
Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) koordinasyonunda Birlik Üyesi 25 firma ve DAİB Yönetim Kurulu Üyeleri ile bölgeden davetli TSO Başkanları Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen BAU İnşaat ve Yapı Fuarı’na katıldı.
KOBİ ALACAKLARINA SİGORTA
Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere (KOBİ) yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası 2019 Ocak ayı itibarı ile yürürlüğe girdi. Elazığ TSO 14. Meslek Komitesi Sigorta Sektör Temsilcisi ve Meclis Üyesi olan Öner Coşkun sistemin KOBİ’lerin riskini azaltacağını söyledi.
BAŞKAN ULAŞ’TAN ASGARİ ÜCRET DESTEĞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat ULAŞ, 2019 yılında uygulanacak Asgari Ücret Desteği ile ilgili olarak bir açıklama yaptı.
İL ÖZEL İDARESİ BİLİM MERKEZİNDEN ÖĞRENCİLERE YARIYIL ETKİNLİKLERİ
Elazığ İl Özel İdaresi Bilim Merkezi yarıyıl tatilinde öğrencileri bilimsel faaliyetler ve etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor.
Katar’a ihracat 1 milyar doları aştı
Suudi Arabistan’ın başını çektiği Arap ülkelerinin ablukası altındaki Katar, 2018 yılında ihtiyaç duyduğu her şeyi Türkiye’den aldı. Türkiye’nin Katar’a ihracatı 2018 yılında yüzde 62’lik sıçrama ile 630 milyon dolardan 1 milyar 18 milyon dolara yükseldi.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7570     EURO 6.5028     IMKB 94984     ALTIN 256,067    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:00
Güneş 04:51
Öğle 12:30
İkindi 16:24
Akşam 19:58
Yatsı 21:41