Anasayfa » Gündem
BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN EL-AZİZ GEZİSİ
Bingöl Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, "Adı Aziz Toprağı Aziz, El-Aziz" projesi kapsamında, Elazığ’ı gezdiler.
İNSAN HAKLARINI İNCELEME KOMİSYONUNDAN DİTİB VE İSLAM TOPLUMU MİLLİ GÖRÜŞ TEŞKİLATI’NA ZİYARET
İslamobofiyi araştırmak için Avrupa temaslarını sürdüren TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Ömer Serdar ve beraberindeki heyet, Almanya’nın Köln kentinde Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Genel Başkanı Nevzat Yasar Aşıkoğlu ve Avrupa İslam Toplumu Milli Görüş teşkilatı genel sekreteri Bekir Altaş ile bir araya geldi.
KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMLERİ HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI
Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Fırat Kalkınma Ajansı çalışmalara önemli bir katkı sunarak, teknik destek projeleri kapsamındaki Eğitim Projesini desteklenmeye değer buldu.
Erbakan kazandı; 28 Şubatçı yerli ve küresel güçler kaybetti
Mesud Akgül'ün yazısı...
Elazığ'da Miraç Kandili idrak edildi
Elazığ İl Müftülüğü tarafından İzzetpaşa Camii’nde düzenlenen programa Elazığ’da bulunan Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşliyen'de katılarak, Miraç hadisesi, Kudüs, Mescid-i Aksa ve Miraç gecesinin önemini anlattı...
Çaydaçıra Kavşağı’na yeni yan yol açıldı
Elazığ Belediyesi şehir trafiğini rahatlatmak amacı ile trafikte alternatif çözümler üretmeye devam ediyor...
Şehit Polis Vedat Kılınçarslan’ın Adı Okuduğu Okula Verildi
21 Ekim 2015 tarihinde Bingöl Karlıova İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevliyken, görev esnasında trafik kazası sonucu şehit olan polis memuru Vedat Kılınçarslan’ın adı mezun olduğu Yazıkonak İlkokulu’na verildi.
MERKEZ ANADOLU LİSESİ ‘NİTELİKLİ OKUL’ STASÜNE ALINMALIDIR
Hazar Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Prof. Dr. Bilal Çoban, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşarlığına Elazığ Merkez Anadolu Lisesi’nin ‘Nitelikli Okul’ statüsünde değerlendirilmesi için talepte bulundu.
KÜÇÜK AİLESİNİN ACI GÜNÜ
Palulu Talat Küçük'ün oğlu, Şeref, Sedat ve Fatih Küçük'ün kardeşleri, İş Adamı Rıfat Küçük Almanya'da dün (12.04.2018) Hakk'ın rahmetine kavuştu.
Vali Kaldırım Yurtbaşı Belediyesini Ziyaret Etti
Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım belde ziyaretleri kapsamında merkeze bağlı Yurtbaşı Belediyesini ziyaret etti. Vali Kaldırım Yurtbaşı Belediyesine gelişinde Belediye Başkanı Yasin Yılmaz ve Belediye çalışanları tarafından karşılandı.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:04
Güneş 05:34
Öğle 12:28
İkindi 16:11
Akşam 19:11
Yatsı 20:34
DÖVİZ KURLARI
USD 4.0581     EURO 4.9812     IMKB 110932     ALTIN 175,132