Anasayfa » Gündem
Vali Kaldırım’dan Tunceli Gazisine Ziyaret
Mayına basarak yaralanan Jandarma Astsubay Mustafa Deniz'i Vali Çetin Oktay Kaldırım ile 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş hastanede ziyaret etti...
Münbiç Zaferi Muhalefeti Panikletti-Hani Türkiye batmıştı, İflas etmişti!
Tayip Erdoğan karşıtlığını Türkiye düşmanlığına dönüştürmeye çalışan Yahudi'nin; bunun için en elverişli gördüğü ve tepe tepe kullandığı parti Saadet Partisi’dir...
Elazığ Müftülüğü'nden Kur’an Ziyafeti
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından tertip edilen Kur’an Ziyafeti Programı Elazığ Müftülüğü’nün ev sahipliğinde gerçekleştirildi. İzzetpaşa Camii’nde düzenlenen programa vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
UCUBE ORTADAN KALDIRILIYOR
Daha önce gazetemizin duyurduğu ve şehrin vitrini olan Malatya Caddesi üzerinde bulunan yürüyüş parkurunu ve caddeye paralel giden yolu daraltan ucube nihayet ortadan kaldırılıyor.
Zülfü Demirbağ/ “Saadet Partisi Felaket Senaryosuna Ortak Oluyor”
Elazığ 4. Sıra Milletvekili adayı Zülfü Demirbağ, Saadet Partisinin CHP ile ittifak yaparak felaket senaryosuna ortak olduğuna dikkat çekti…
Başbakan Binali Yıldırım Elazığ Mitinginde Konuştu
24 Haziran seçimleri öncesi Elazığ’a gelen Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz Demokrasi meydanında Elazığlı vatandaşlara seslendi...
HİSARCIKLIOĞLU: ELAZIĞ’IN MÜTHİŞ BİR POTANSİYELİ VAR
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Elazığ Ticaret ve Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Hisarcıklıoğlu, Elazığ’da müthiş bir potansiyel olduğunu belirterek, “Elimizin altında çalışkan insanlarımız var. Eğer bunları iyi motive eder ve yol gösterebilirsek Elazığ ve Türkiye kazanır” dedi.
Vali Kaldırım'dan Yurtbaşı Çıkarması
Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz ile Yurtbaşı Merkez Camii'nde teravih namazını kılan Vali Kaldırım, caminin kütüphanesinde incelemelerde bulunarak vatandaşlarla sohbet etti, sorun ve taleplerini yerinde dinledi.
DUMANSIZ UFUKLAR RESİM YARIŞMASININ ÖDÜLLERİ DAĞITILDI
“31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü" etkinlikleri kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İlkokul 3 ve 4.’ncü sınıf öğrencilerine yönelik ortaklaşa düzenlenen resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere yönelik ödül dağıtım töreni düzenlendi.
e-Twinning ve Aktif Vatandaşlık Projesi Tanıtıldı
Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde yürütülen eTwinning faaliyetleri ilimizde giderek artan bir hızla devam ediyor. Bu kapsamda ilimizde görev yapmakta olan öğretmenlere, eTwinning faaliyetleri hakkında bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
ELAZIĞ ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7275     EURO 5.4833     IMKB 95057     ALTIN 192,737