Anasayfa » Gündem
Tek tip Kemalist eğitimin ülkenin beka sorunu haline gelmiştir!
Tek tip Kemalist eğitimin ülkenin beka sorunu haline gelmiştir! Elçilerin yapamadığını Şeyhler nasıl yapıyor; hiç düşündünüz mü? Saadetçilerle Yeniden Refahçıların Hak'kı dert edindikleri yok!
‘Erbakan Vizyonu’ karşısında SP’liler ile YRP’lilerin duruşu/Avrupa'yı yakan Sarı Yelek İsyanı
Erbakan'ın Milli Görüş vizyonunun devlet politikası olarak uygulanması Saadetçiler ile Vakıfçıları rahatsız ediyor/Siyonizm'in Gezi Parkı işgal eylemlerini kontrol altına alan Türkiye, bölge lideri küresel bir güç olurken; Fransa ise diz çöktü/İsrail’in İran ve Hizbullah oyunu...
ELBÜS'lerde "Sende Kitap Oku" Projesi/ELBÜS sefer sayıları arttırıldı
ELBÜS'lerde "Sende Kitap Oku"Projesi başlattı. ELBÜS’ler kış aylarının gelmesiyle birlikte sefer sayılarını arttırarak vatandaşlara daha hızlı kaliteli hizmet vermeye devam edecek.
TKDK İL KOORDİNATÖRLÜĞܒNE İBRAHİM SERTAÇ YILMAZ ATANDI
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Elazığ İl Koordinatörlüğü’nü vekâleten yürüten İbrahim Sertaç Yılmaz, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin onayıyla asaleten atandı.
MUHABBETİMİZ BOL OLSUN PROJESİ
Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinasyonunda İl Müftülüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve Gençlik merkezinin de katkılarıyla yürütülecek olan ve okul pansiyonlarında kalan öğrencilere sosyal kültürel, sportif ve manevi destek sağlamayı amaçlayan “Muhabbetimiz Bol Olsun Projesi’nin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
“3 Aralık Dünya Engeliler Günü” Elazığ'da Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı”
3 Aralık Dünya Engeliler Günü çerçevesinde; Elazığ Valiliği, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Elazığ Müftülüğü ve Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından ortaklaşa organize edilen program Nurettin Ardınçoğlu Kültür Merkezi’nde yapıldı...
BAŞKAN ULAŞ VE ÇAKMAKÇI’DAN ANKARA’DA ÖNEMLİ ZİYARETLER
Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Kuyumcular Esnaf Odası Başkanı Fikret Çakmakçı Ankara’da önemli ziyaretler gerçekleştirdi.
TÜRKİYE BEYAZAY DERNEĞİ’NDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
1988 yılında kurulduğu günden bu yana yurtiçi ve yurtdışı şubeleri ile başta engellilerin eğitimi, istihdamı olmak üzere toplumsal farkındalık çalışmaları yürüten Türkiye Beyazay Derneği; 3 Aralık Dünya Engelliler Günü farkındalık etkinlikleri ile gündem oluşturuyor.
GÜNIŞIĞI’NDA KOCA DÖNEMİ
Salona sığmayan kalabalık eşliğinde Günışığı Gazetesi’nin yeni yayın dönemi ve 1N1K Web TV’nin tanıtım programı yapıldı.
Siyonist sermaye medyası ile akademiyasının illüzyonları/Ergenekon davası
Siyonist sermaye medyası ile akademiyasının illüzyonları / Toplumun liderini çıkardığı gerçek dışı bir varsayımdır / Savcı: "Ergenekon Örgütünün varlığı kanıtlanamadı!"
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3738     EURO 6.0725     IMKB 90529     ALTIN 213,679    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:59
Güneş 07:27
Öğle 12:25
İkindi 14:49
Akşam 17:10
Yatsı 18:33