Anasayfa » Gündem
Elazığ’da “Bir Eğitimci Olarak Hz. Muhammed” Konulu Panel Düzenlendi
Milli Eğitim Elazığ İl Müdürlüğü, Fırat Üniversitesi ve Elazığ Müftülüğü tarafından organize edilen “Bir Eğitimci Olarak Hz. Muhammed” konulu panel gerçekleştirildi…
OKUL SERVİSLERİ DENETLENİYOR
İçişleri Bakanlığınca hazırlanan “2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Alınacak Trafik Tedbirleri” kapsamında, çocukların huzur ve güven içerisinde okullarına gidip gelebilmeleri için sene başından bu yana Jandarma tarafından yapılan Öğrenci Servis Araçları denetimleri devam ediyor.
TÜTÜNLE MÜCADELEDE SONBAHAR TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından “Tütün Ürünlerinin Zararlarının Önlenmesi ve Kontrolü” nü düzenleyen ve kapalı mekanlarda tütün ürünü tüketimini yasaklayan 4207 sayılı kanun kapsamında ilimizde faaliyet gösteren, kahvehane, çay ocağı, kafe ve kafeterya temsilcilerinin katılımı ile bir toplantı düzenlendi.
Vali Kaldırım 199 Muhtar ile bir araya geldi
Göreve başladığı günden beri muhtarlarla sık sık biraya gelen Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ ile ilgili çeşitli konuların değerlendirildiği toplantıda belde, mahalle ve merkez köy muhtarlarıyla bir araya geldi.
MÜFTÜ SARIKAYA’DAN FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİ’NE ZİYARET
Elazığ İl Müftüsü Yusuf SARIKAYA Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesine Başhekim olarak atanan Doç. Dr. Savaş ÖZTÜRK’ü makamında ziyaret etti.
ŞEHİR HASTAHANESİNDE EN ANLAMLI ZİYARET
Umut ve Yaşam Derneği Elazığ Temsilciliği anlamlı bir etkinliğe imza atarak Elazığ Şehir Hastanesi Onkoloji servisinde tedavisi devam eden küçük savaşçıları ziyaret etti ve onlara hediyeler verdi.
YANILMAZ’IN İLK ZİYARETİ ŞERİFOĞULLARI’NA
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından AKP’nin Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak atanan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Anakara dönüşü ilk ziyaretini partinin 24 Haziran Yerel Seçimlerinde Belediye Başkan Adayı olarak belirlenen Şahin Şerifoğulları’na yaptı.
YANILMAZ’A GÖRKEMLİ KARŞILAMA
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan tarafından Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak atanması üzerine sevenleri tarafından bugün Ankara’dan ilimize dönen Başkan Yanılmaz’a görkemli bir karşılama töreni hazırlandı.
AKP KAZANDI ELAZIĞ KAYBETTİ!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesabından Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın yerel yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına getirilmesini değerlendirdi.
15 AYRI BÖLGE ÖZEL GÜVENLİK BÖLGESİ İLAN EDİLDİ
Elazığ Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada ilimizde 15 ayrı bölgenin 15 gün boyunca özel güvenlik bölgesi ilan edildiği duyuruldu.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3738     EURO 6.0725     IMKB 90529     ALTIN 213,679    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:59
Güneş 07:27
Öğle 12:25
İkindi 14:49
Akşam 17:10
Yatsı 18:33