Anasayfa » Gündem
JANDARMA’DAN İÇMELİ ÖĞRENCİLERE EĞİTİM
İl Jandarma Komutanlığı Çocuk ve Kadın Kısım Amirliği tarafından Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında bulunan İçme İlk ve Ortaokulunda 120 öğrenciye Öğrencilerin Dikkat Etmesi Gereken Kişisel Güvenlik ve Suçtan Korunma Yöntemleri hakkında eğitim semineri verildi, iz takibinde yetiştirilmiş köpek tarafından gösteri düzenlendi.
HEMŞİRELERE YURTDIŞI MÜJDESİ
Fırat Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü mezunları imzalanan protokol ile Almanya’da çalışabilecek.
SOĞAN-PATATES FİYATLARINI KÂBUS GİBİ GÖSTERİYOR!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in İsrailci medya ve akademiyanın dış güç gerçeği ve beka sorununu hokuspokusla yok edip soğan-patates fiyatlarını kâbus gibi göstermesini konu edindiği paylaşımlarını okurlarımız için derledik.
KOMPLO MU ATEŞ DUMAN OLAYI MI AYDINLATILMALI
Sosyal medyada, televizyonlarda, gazetelerde Şerifoğulları’nın adaylıktan çekileceği iddiası birinci haber oldu ama sonrasında siyasilerden yalanlama geldi. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla olay yeni bir boyut kazandı.
AKP MADEN ADAYI ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ
AKP Maden Belediye Başkan Adayı Ekrem Kaçar iş yoğunluğu ve sağlık sorunlarını gerekçe göstererek seçimlere girmeme kararı aldığını yaptığı açıklamayla duyurdu.
ADALET HER ŞEYİ YERLİ YERİNE KOYMAKTIR
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…
KAR 78 KÖY YOLUNU KAPATTI
İlimizde dün geceden itibaren etkili olan kar yağışı 78 köy yolunu kapattı. İl Özel İdaresi yolları açmak için yoğun çaba sarf ederken Meteoroloji kar yağışının devam edeceği bilgisini verdi.
BİNGÖL’DE DEPREM
Bingöl'de 4.1 şiddetinde deprem meydana geldi.
HDP, SP ittifakı/Milli Görüş bitmez ama ihanet edenler bitecek/Pinokyo yandaş medya!
HDP, Adıyaman'da SP adayına destek çıktı, İşte size ittifak/Milli Görüş bitmez ama ihanet edenler bitecek/Pinokyo yandaş medyanın Gül ve Davutoğlu yalanları/Çipras; güvendiği dağa kar yağınca Türkiye'ye geldi!
TÜİK NÜFUS iSTATiSTiKLERİNİ PAYLAŞTI
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanlığı tarafından hazırlanan “ Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Sonuçları, 2018" istatistikleri basınla paylaşıldı. Paylaşılan istatistiklerde ilginç bilgiler var.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3219     EURO 6.0349     IMKB 103186     ALTIN 227,888    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:37
Güneş 06:59
Öğle 12:42
İkindi 15:45
Akşam 18:14
Yatsı 19:31