Anasayfa » Gündem
EMNİYET'TEN DEV OPERASYON
Elazığ Emniyet Müdürü Fahrettin COŞKUN, il ve ilçelerde eş zamanlı yapılan uyuşturucu operasyonunda 75 kilo esrar ele geçirildiğini, 42 şüpheli şahıs hakkında işlem yapıldığını ve 32 şüphelinin de tutuklandığını açıkladı.
MİLLÎ GAZETE MİLLÎ GÖRÜŞÇÜLERİ NARKOZLUYOR!
Saadet Partisi bir Sabetayist Yahudi olan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un yönetimine geçince inisiyatifini ele aldığı Millî Gazete ve TV-5 aracılığıyla Millî Görüşçüleri narkozlayarak Şii Hizbullah örgüt
Necmeddin Erbakan Kimdir?
Çok üstün ilmi ve yönetim zekâsı vardır. Çok samimi imana sahiptir. Siyasi cesareti vardır. Azimlidir. Bu özellikleri ile büyük hizmetler yapmış ve herkesin saygısını kazanmıştır. Halen yaşayan dünyanın en büyük lideridir.
Elazığ - Malatya Çalıştayı Yapıldı
Elazığ ile Malatya arasındaki kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla 4 yıl önce başlatılan EL-MA projesinin çalıştayı Pazartesi günü Malatya'da yapıldı.
MAVİ MARMARA’YI UĞURLAMAYA GİTMEYEN NUMAN’A DİKKAT!
İHH'nın, Gazze ablukasının kaldırılmasına yönelik uluslar arası gönüllü eylemci ve insani yardım taşıyan Mavi Marmara Gemisinin uğurlama törenine Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş katılmadı.
GAZZE’YE YENİ BİR GEMİ DAHA
Gazze'ye yardım için İrlanda'dan bir gemi daha yola çıktı. Bu geminin en dikkat çeken özelliği ise parasını kimin verdiğinin bilinmemesi...
EL-AZİZ’DEN YENİ ŞAFAK’A ZİYARET
Gazetemiz idarecileri yeni yerine taşınan Yeni Şafak İl Temsilcilğine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
En Süper Anne Benim Annem
Organik yumurta flotty ve Doruk Medya Grubu tarafından ilimizde çocuklar arasında üçüncüsü düzenlenen Elazığın En Süper Annesi Benim Annem kompozisyon yarışması sonuçlandı.
Mavi Marmara'da 2 hemşehrimiz var
Gazze'ye yardım götürürken İsrail askerlerinin saldırısına uğrayan Mavi Marmara adlı gemide Elazığ'ımızdan da 2 kişinin bulunduğu öğrenildi.
Yeni pasaport alacakların dikkatine!
Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü, 1 Haziran 2010 itibariyle ülkemiz adına çıkarılan pasaportların Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü ve Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak hazırlanmaya başlaması nedeniyle, önemli bazı uyarılarda bulundu.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:05
Güneş 07:31
Öğle 12:40
İkindi 15:14
Akşam 17:36
Yatsı 18:57
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8058     EURO 4.6547     IMKB 115147     ALTIN 163,118