Anasayfa » Gündem
AKP’nin Rasyonel Açılımı: Aşure Kazanı Partisi
Darılmazlarsa biraz gerçekçi hareket edip, bence rasyonel açılımı Aşure Kazanı Partisi olan AKPnin Elazığ için uygun gördüğüm ve olması gereken adaylarına ilişkin görüş ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum...
Türkiye’nin dediği oldu
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin bütün taleplerinin kabul edildiğini ve operasyonun komutasının NATO'ya devredileceğini duyurdu.
YILIN BÜROKRATI ERHAN ESMERAY
GAP Gazeteciler Birliği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen GAP Oscarı Yılın en başarılısı ödülü Yılın en başarılı bürokratı seçilen RTÜK Diyarbakır Bölge Müdürü Erhan Esmeraya verildi.
SAADET’TEN TEMAYÜL YOKLAMASI
Saadet Partisi 12 Haziranda yapılacak Genel Seçimlerde ilimizden milletvekili adayı olmak isteyen aday adayları için temayül yoklaması yaptı...
MİLLİ GAZETE’DEN BÖLGE TOPLANTISI
Milli Gazete Elazığ Temsilciliği tarafından ilimizde bir bölge toplantısı gerçekleştirildi...
Yanılmaz’a Son Görev
Ankarada yaşamını yitiren Elazığ Milletvekili ve eski Belediye Başkanı Hamza Yanılmaz İzzetpaşa Camiinde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında Asri Mezarlığına defnedildi.
Erbakan'dan Sonra Hedeflerini Gerçekleştirecek Derin Yapılanma
Hiç şüphesiz ki genel başkanı olarak son nefesini verdiği Saadet Partisi Erbakanın resmi mirası ve liderliğini yaptığı Millî Görüşün yegâne temsilcisidir. Bu hususta edilebilecek tek laf bile yoktur. Dolayısıyla hiç kimse Saadet Partisinin ve temsil ettiği Millî Görüşün fevkalade büyük önemini hiçbir şekilde göz ardı edip yadsıyamaz.
El-Kaide Batıya Karşı Libya’da Yeni Bir Cephe Açıyor
Batının Libyadaki gelişmeler karşısında sergilediği olağanüstü duyarlılığı ve 42 yıllık bir diktatör olan Kaddafiye yönelik çok sürpriz saldırgan tutumu düz mantıkla izah etmek mümkün değildir.
AKP Yönetimi Harakiri Yapmazsa Yasemin Açık Kesin Aday Sayılır
AKP Elazığ milletvekili adaylığı uzun süredir dillerde olan Prof. Dr. Yasemin Açık tüm parametrelerde rakiplerine fark atıp sürekli arttırarak soyadı gibi açık ara başat önde gitmeyi sürdürüyor.
Hamza Yanılmaz, Vefat Etti
Elazığ Milletvekili, Eski Belediye Başkanı Hamza Yanılmaz vefat etti.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:05
Öğle 12:35
İkindi 16:28
Akşam 19:54
Yatsı 21:31
DÖVİZ KURLARI
USD 4.7936     EURO 5.5865     IMKB 92322     ALTIN 189,164